Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Прилуках

Якщо хтось із близьких виявився в полоні алкогольної залежності, важливо надати йому своєчасну допомогу, адже алкоголізм – не дурна звичка, а серйозне захворювання, яке, як і будь-який інший недуг, вимагає професійного втручання. Ефективне лікування алкоголізму в Прилуках із застосуванням довгострокових методів і подальшою соціальною реабілітацією пропонує пройти місцеве відділення наркологічного центру Медікон.

Як проходить лікування?

Лікування від алкоголю в Прилуках в приватному реабілітаційному центрі докорінно відрізняється від того, що пропонується державними спеціалізованими установами, наркодиспансерами. В першу чергу фахівці роблять основний акцент на психологічній реабілітації та застосовують довгострокові методи боротьби з алкогольною залежністю. До таких належать:

 • заняття за відомою програмою «12 кроків»;
 • поетапна соціальна підтримка;
 • метод релаксації;
 • аутотренінг;
 • сімейна психотерапія;
 • Гештальт-терапія;
 • техніка мотиваційного посилення;
 • трудотерапія.

Однак домагатися блискучих результатів дозволяє саме комплексний підхід, що передбачає надання пацієнту і грамотної медичної допомоги. З неї і починається боротьба з алкоголізмом. У спектр пропонованих послуг входить:

 • лікування білої гарячки;
 • виведення з запою в Прилуках;
 • кодування;
 • медикаментозна підшивка;
 • детоксикація організму;
 • лікування супутніх захворювань і ускладнень алкогольної залежності.

Залежно від стану пацієнта медична допомога може надаватися як в стаціонарних умовах, так і на дому. Для отримання екстреної лікарської допомоги досить просто подзвонити в клініку і запросити фахівців до себе додому в будь-який час доби.

Проживання в центрі

Клініка Медікон рекомендує проводити реабілітацію алкогольної залежності в стаціонарі. Умови проживання тут зовсім інші, ніж в наркодиспансері. Всі пацієнти проживають в комфортабельних, сучасних заміських котеджах, де їм забезпечується здорове харчування, спортивні тренування, організація цікавого і корисного дозвілля, цілодобова допомога і підтримка кваліфікованих фахівців – медиків і психологів.

У центрі панує доброзичлива, домашня обстановка. Про прояві неповаги або ж якогось насильства по відношенню до реабілітанта не може йти й мови. Тут нікого не ставлять на облік, гарантуючи кожному пацієнту суворе дотримання політики конфіденційності та лікарської таємниці.

Прилуки – гарне місто чернігівської області, що приваблює своєю історією і архітектурою численних туристів. Однак, як і в більшості інших невеликих міст, тут досить гостро стоїть проблема алкогольної залежності. Особливо лякають дедалі частіші випадки розвитку дитячого та підліткового алкоголізму.

Лікування алкоголізму в Прилуках

Про проведення пост-реабілітаційного періоду

Після завершення реабілітаційного курсу кожному випускнику гарантується терапевтичний супровід, психологічна і соціальна підтримка. Адже повернувшись з клініки, людина стикається з численними проблемами і спокусами зовнішнього світу. У цей період ризики рецидиву алкоголізму особливо великі.

Важливо допомогти реабілітанту, підтримати його, щоб він не відчував себе самотнім. У будь-який момент випускник або його близькі можуть звернутися за індивідуальною консультацією до психолога. Також реабілітанти продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги, сеанси сімейного системного психоаналізу.

Співробітники центру допомагають колишній алкозалежній людині знайти себе і своє місце в житті, визначитися з подальшими цілями, влаштуватися на гарну роботу. При необхідності надається сприяння і в отриманні освіти або професійної переорієнтації.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі