Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує пройти доступне і ефективне лікування алкоголізму в Чернівцях з подальшою соціальною реабілітацією пацієнтів. Лікувальний заклад славиться своєю бездоганною репутацією і численними вдячними відгуками пацієнтів, які зуміли перемогти алкогольну залежність і докорінно змінити своє життя.

Особливості терапії в центрі

Лікування від алкоголю носить комплексний характер і проходить в умовах госпіталізації. Можливість перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, ізоляція від згубно впливаючого оточення і спокус зовнішнього середовища, спостереження і цілодобова підтримка з боку кваліфікованих фахівців в значній мірі сприяє максимально швидкому подоланню фізичної залежності від алкоголю. Також допомагає впоратися зі стресовими та депресивними станами, попередити можливі зриви, що особливо часто зустрічаються на початкових стадіях реабілітації.

Лікування починається з детоксикації організму, при необхідності проводиться виведення з запою в Чернівцях. Дотримання режиму, правильне харчування, прийом сорбентів, спортивні навантаження і дієтотерапія дозволяють повністю очистити організм хворого від залишків етилового спирту, продуктів їх розпаду, токсинів. Відновити нормальні функції внутрішніх органів і систем. Терапевтичний курс, націлений на боротьбу з ускладненнями алкоголізму і супутніми захворюваннями.

Особлива увага приділяється психологічної реабілітації пацієнтів. З ними проводяться індивідуальні психологічні сеанси, колективні заняття в групах взаємодопомоги. Хороші результати дає Гештальт-терапія, і сімейний системний психоаналіз, заняття творчістю і трудотерапія. Як медикаментозні препарати, так і психотерапевтичні методики підбираються за індивідуальною схемою, з урахуванням віку, стану здоров’я хворого, його характеру і темпераменту, стажу алкогольної залежності.

Такий комплексний і при цьому індивідуальні підхід дозволяє домагатися вражаючих результатів. Згідно зі статистичними даними, більше 30% реабілітантів даного лікувального закладу змогли остаточно перемогти алкоголізм і повернутися до нормального тверезого життя.

У Чернівцях щорічно на облік ставиться близько 500 алкозалежних пацієнтів на 1000 наявного населення. Ситуація ускладнюється дефіцитом кваліфікованих фахівців, які практикують довгострокові методи боротьби з алкоголізмом.

Умови проживання

Багато пацієнтів побоюватися не госпіталізації, а супутній їй постановці на облік, громадського осуду, розголосу своєї проблеми. Приватний реабілітаційний центр кожному своєму пацієнту гарантує абсолютну конфіденційність, доброзичливе і шанобливе ставлення. Постояльців оточують турботою і увагою. Центр являє собою заміський котедж, з затишними комфортабельними номерами.

До послуг постояльців – сауна, спортзал, прогулянкова зона, насичене і цікаве дозвілля. У центрі регулярно проводяться різні тренінги і семінари, культурні заходи, зустрічі з цікавими людьми, які не тільки розважають реабілітантів і відволікають їх від думок про алкоголь, але і розвивають в них особистісний потенціал, сприяють духовному зростанню, набуття нових корисних знань і навичок.

Лікування алкоголізму в Чернівцях

Результати терапії

Повноцінне лікування алкогольної залежності в «Медікон» з подальшою ресоціалізацією дозволяє домагатися наступних позитивних результатів:

  1. Купірування фізіологічної залежності від спиртного.
  2. Поліпшення психоемоційного стану.
  3. Формування правильних мотивацій і добровільна відмова від вживання алкоголю.
  4. Відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних зв’язків.
  5. Поліпшення соціальних функцій.
  6. Підвищення рівня кваліфікації, отримання освіти, зміна професійної детальності.

Після завершення лікувального курсу співробітники центру допомагають своїм підопічним знайти своє місце в житті, вибрати правильний життєвий шлях, влаштуватися на гарну роботу і стати по-справжньому щасливими людьми.


Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Чернівцях

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі