Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Херсоні

Кому довірити здоров’я і репутацію своєї близької людини, що страждає алкогольною залежністю? Кращим вибором стане реабілітаційний центр Медікон, що пропонує комплексне, анонімне лікування алкоголізму в Херсоні. Дана спеціалізована установа за багато років своєї практики заслужила численні, вдячні відгуки про пацієнтів і їх рідних.

Допомога для алкозалежного пацієнта

Приватна спеціалізована клініка надає пацієнтам повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з алкогольною залежністю. Починається все з надання медичної допомоги. Грамотна детоксикація, виведення з запою в Херсоні, зняття абстинентного синдрому і білої гарячки, купірування фізіологічної залежності від спиртних напоїв – ці процедури проводяться в стаціонарі і вдома, в цілодобовому режимі.

Подальше лікування алкогольної залежності передбачає роботу з мотиваціями пацієнта. Для цього використовується техніка мотиваційного посилення і метод інтервенції. Коли хворий усвідомлює всю серйозність проблеми і необхідність її вирішення, починається курс психологічної реабілітації, який базується на заняттях в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків», визнаної ефективним способом лікування різних видів залежностей у всьому світі.

З огляду на той факт, що фактори, що провокують розвиток алкоголізму у всіх людей різні, фахівці доповнюють основну методику елементами Гештальт-терапії і сімейного психоаналізу, працетерапії та релакс-терапії, аутотренінгу і раціонально-емотивного методу.

Важливу роль відіграє і грамотна ресоціалізація – підтримка колишніх алкозалежних після завершення реабілітаційного курсу і повернення у звичне середовище. Уникнути нового зриву, закріпити досягнуті результати, легко і комфортно адаптуватися в суспільстві дозволяє терапевтичне супровід випускників, який включає в себе не тільки психологічну, а й соціальну, юридичну допомогу.

Допомога родичам пацієнта

Коли від алкогольної залежності страждає одна людина, то хворіє вся її сім’я. Близьке оточення пацієнта схильне співзалежності – стану, що потребує професійної психологічної допомоги, яку надають співробітники приватного реабілітаційного центру.

Робота з членами сім’ї реабілітанта передбачає індивідуальні консультації та заняття в спеціалізованих групах, сеанси сімейної системної психотерапії.

Херсон – є культурним і промисловим регіональним центром. Як і в інших великих містах, з великою кількістю населення проблема алкоголізму, в тому числі жіночого, дитячого та підліткового, стоїть тут досить гостро, незважаючи на функціонуючий місцевий наркодиспансер.

Лікування алкоголізму в Херсоні

Чому саме ми?

У херсонській області діє багато клінік і державних установ, що спеціалізуються на боротьбі з алкогольною залежністю. Однак лікування від алкоголю в Херсоні, в центрі Медікон характеризується наявністю наступних безперечних переваг:

  1. Гарантована на 100% анонімність і конфіденційність.
  2. Застосування ефективних і довгострокових методів лікування, що дозволяють досягти тривалої ремісії.
  3. Виключно високий рівень кваліфікації фахівців.
  4. Комплексний і при цьому індивідуальний підхід до питань лікування алкогольної залежності.
  5. Широкий спектр послуг.
  6. Доступна, демократична цінова політика.
  7. Цілодобовий графік роботи.
  8. Можливість виклику фахівців на дім.

Додаткові консультації можна отримати за телефоном або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті клініки.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Херсоні

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі