Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Нетішині

Алкогольна залежність – швидко прогресуюча хвороба, що руйнує не тільки організм людини, але і його особистість. Тому важливо вжити своєчасних заходів і пройти лікування алкоголізму в Нетішині, звернувшись в центр «Медікон». Клініка допомогла вже більше 1270 залежним людям перемогти свою згубну пристрасть, знайшовши не тільки тверезість, а й щастя.

Послуги реабілітаційного центру

Центр «Медікон» пропонує своїм пацієнтам та їхнім родичам наступні види послуг:

  1. Проведення попередньої діагностики.
  2. Надання безкоштовних консультацій в телефонному режимі.
  3. Детоксикація, медикаментозна підшивка, кодування, виведення з запою в Нетішині.
  4. Лікування білої гарячки, алкогольного отруєння, купірування похмільного синдрому.
  5. Виклик нарколога на дім для надання термінової допомоги в цілодобовому режимі.
  6. Повноцінний лікувальний курс в умовах госпіталізації.
  7. Лікування супутніх захворювань і ускладнень від алкоголізму.
  8. Подальший терапевтичний супровід колишніх алкозалежних та допомога в соціальній адаптації.
  9. Надання психологічної допомоги ближньому оточенню реабілітанта, лікування співзалежності.
  10. Безкоштовний трансфер пацієнта в клініку.

Більш повну інформацію про послуги можна отримати, зателефонувавши за контактним номером телефону або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті установи.

Нетішин – один з досить великих, промислових міст Хмельницької області. Ситуація з алкогольною залежністю тут складається не сама критична в порівнянні з іншими регіонами. Однак насторожує збільшуються з кожним роком кількість дитячого та підліткового алкоголізму.

Особливості лікування

Лікування від наркотиків в Нетішині проходить в умовах стаціонару. Важливо оточити пацієнта турботою і увагою, забезпечити йому всі необхідні умови для відновлення. Надати цілодобове спостереження і допомогу з боку фахівців.

Ізоляція від звичного оточення, занурення в здорове терапевтичне співтовариство, зміна обстановки, необхідність дотримання режиму дня – сприятливо позначається на здоров’ї і психоемоційному стані залежної людини. Перебування в стінах центру повністю виключає ризики придбання і вживання спиртних напоїв, зводячи ризики рецидиву і чергового зриву до нульових показників.

Лікування проводиться з акцентом на психологічну реабілітацію, яка проходить за програмою «12 кроків». Вона доповнюється індивідуальною роботою з психологом і елементами інших сучасних психотерапевтичних методик.

При цьому пацієнту надається і медикаментозна допомога. Крім детоксикації, очищаючої організм, знімаються прояви абстиненції і усувається хімічна залежність. Для кожного реабілітанта розробляється індивідуальний терапевтичний курс, протягом якого він проходить лікування супутніх патологій.

Режим, здорове харчування, спортивні тренування, вітамінотерапія дозволяють в повній мірі відновити фізичне здоров’я, підвищити працездатність і енергетичний потенціал реабілітанта. Успішне, довгострокове лікування алкогольної залежності неможливо без особистісного зростання і розвитку реабілітанта. Знайти нові цілі, інтереси, знайти своє місце в житті алкозалежним людям дозволяють різні тренінги, майстер-класи, семінари, заняття творчістю (арт-терапія), індивідуальна робота з психотерапевтами та соціальними працівниками.

В ході реабілітації кожен постоялець отримує базову соціальну, сімейну, сексуальну освіту, розкриває в собі нові навички та здібності.

Лікування алкоголізму в Нетішині

Життя після лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в центрі завжди проходить анонімно і не вимагає постановки пацієнта на облік. Таким чином, репутація людини залишається незаплямованою. Повернувшись з клініки, він може почати своє життя з чистого аркуша. Налагодити сімейні відносини, отримати професію або змінити рід діяльності, самореалізуватися і працевлаштуватися.

Йому допоможуть співробітники центру, які не залишають своїх підопічних і після завершення курсу реабілітації. Програма поетапної соціальної підтримки і терапевтичний супровід знижують ризики рецидиву алкоголізму і допомагають людині підвищити якість свого життя.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі