Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізмі в Шепетівці

Де можна пройти анонімне та ефективне лікування алкоголізму в Шепетівці? Повний комплекс послуг і повноцінний терапевтичний курс з подальшою соціальною адаптацією пропонує пройти місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон», знаменитого своїм комплексним підходом і застосуванням інноваційних методик.

Допомога пацієнтам

У центрі пацієнтам надається всебічна допомога. Лікування від алкоголю в Шепетівці акцентовано на психологічну реабілітацію, терапія починається з полегшення фізичного стану хворого. Спочатку лікар-нарколог проводить детоксикацію організму, використовуючи для цих цілей медикаментозні, фізичні і біологічні методи, в залежності від присутніх показань.

Детоксикація дозволяє очистити організм і лікувати фізіологічну залежність. В спектр надаваних медичних послуг входить наступне:

  1. Виведення із запою в Шепетівці.
  2. Купірування похмільного синдрому.
  3. Повноцінне очищення організму від токсичних речовин, відновлення функцій пошкоджених внутрішніх органів і систем.
  4. Нормалізація обмінних процесів.
  5. Відновлення сну і режиму харчування.
  6. Стабілізація фізичного та психоемоційного стану.

Медична допомога надається в стаціонарі і в домашніх умовах. Виклик нарколога на дім необхідний при важких отруєннях, передозуванні спиртного, психічних розладах, білій гарячці. Метод інтервенції і мотивуючі бесіди алкозалежному допомагають усвідомити свою проблему, визнати наявність залежності і прийняти рішення про добровільне проведенні повного реабілітаційного курсу в умовах госпіталізації.

Психологічна реабілітація спрямована на зміну свідомості і світогляду пацієнта, вона дозволяє змінити систему життєвих цінностей людини, усунути психологічну залежність від алкоголю. Ефективна програма «12 кроків» проходить у вигляді сеансів колективної психотерапії. Вона доповнюється обов’язковими індивідуальними психологічними консультаціями, сімейним психоаналізом, арт-терапією, елементами Гештальт-терапії, емотивно-раціональної методикою, працетерапією.

Результатом стає поліпшення міжособистісних відносин і комунікацій, швидка і комфортна адаптація в соціумі.

На стадії ресоціалізації реабілітанти можуть розраховувати не тільки на психологічну допомогу, а й на сприяння у вирішенні проблем: отримання професії, зміна роду діяльності або підвищення кваліфікації, працевлаштування.

Шепетівка – місто Хмельницької області, що займає третє місце за чисельністю населення. Проблема алкогольної залежності досить актуальна. Статистики алкоголізму в Шепетівці не так критична, як у інших містах. Практика показує, що більшість алкозалежних не звертаються до фахівців, побоюючись постановки на облік і розголосу своєї проблеми.

Лікування алкоголізмі в Шепетівці

Допомога сім’ї пацієнта

Алкоголізм – важке захворювання. Якщо хтось із членів сім’ї знаходиться в полоні алкогольної залежності, то його близьке оточення страждає від співзалежності, що вимагає кваліфікованої психологічної допомоги. В даному реабілітаційному центрі надається така послуга.

Психологи активно взаємодіють з членами сім’ї пацієнта, починаючи з перших етапів терапії і до завершення періоду соціальної адаптації. Допомога включає в себе: індивідуальні консультації, сеанси сімейної психотерапії, участь в батьківських групах.

Принципи роботи клініки

Центр «Медікон» характеризується комплексним підходом до лікування алкогольної залежності, з індивідуальним підбором оптимальних терапевтичних методів для кожного пацієнта. Всі послуги надаються анонімно, без постановки на облік.

На відміну від інших лікувальних установ подібного профілю «Медікон» не дає стовідсоткових гарантій на повне вилікування від алкоголізму. Але статистика клініки вражає: понад 1270 осіб змогли перемогти наркотичну або алкогольну залежність і повернутися до повноцінного, тверезого життя.

Кожному пацієнту гарантується турбота і дбайливий догляд, увагу, доброзичливе і шанобливе ставлення персоналу, значне поліпшення фізичного, психологічного стану вже в перші дні реабілітації.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі