Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Старокостянтинові

Грамотне, анонімне і доступне за своєю вартістю лікування алогізму в Старокостянтинові пропонує пройти місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон». Кожному хворому гарантується сувора конфіденційність, шанобливе ставлення і індивідуальний підхід до боротьби з алкогольною залежністю.

Медична допомога для алкоголіків

Медична допомога – одна з основних послуг, до якої вдаються алкозалежні люди і члени їх сім’ї. Особливо затребуваним серед місцевого населення виведення із запою в Старокостянтинові. Даний патологічний стан формується при регулярному вживанні спиртних напоїв упродовж кількох днів. Подолати запій самостійно пацієнт не в силах, а відсутність своєчасної допомоги загрожує наслідками:

  • порушення сну;
  • дисфункціонування внутрішніх органів;
  • рясна блювота;
  • зневоднення організму;
  • кишкові кровотечі;
  • Біла гарячка;
  • ураження центральної нервової системи;
  • параліч;
  • мозковий набряк.

Подібні прояви можуть привести до загибелі хворого, тому важливо вчасно лікувати запій. Виклик нарколога необхідний, якщо людина п’є протягом 3 і більше діб.

Кваліфікований фахівець проведе детоксикацію шляхом постановки очищувальних крапельниць, введенням сольових розчинів для відновлення кислотно-лужного балансу і профілактики зневоднення. Програма ДЕТОКС допомагає усунути ознаки похмільного синдрому, полегшити загальний стан і тимчасово купірувати тягу до вживання спиртних напоїв.

На цьому медична допомога не обмежується. У домашніх умовах лікар дає рекомендації, що стосуються подальшого лікування, прописує препарати і процедури, з метою проведення симптоматичної терапії.

У стаціонарних умовах пацієнт проходить комплексне обстеження, що дозволяє виявити ступінь ураження його організму і психіки. На основі результатів діагностики розробляється терапевтичний курс, що включає в себе заходи, спрямовані на усунення супутніх патологій, ускладнень і подальшому алкоголізму. Також медики піклуються про відновлення функцій організму пацієнта, підвищення його працездатності та продуктивності.

Психологічна допомога

Лікування від алкоголю в Старокостянтинові передбачає обов’язкову психологічну реабілітацію, оскільки дане захворювання відноситься до категорії психосоматичних.

Починається з формування у алкозалежної людини правильних мотивацій, виходу зі стадії заперечення. Адже визнання проблеми і необхідність сторонньої допомоги для її вирішення – вже половина успіху. Домогтися таких результатів допомагає метод інтервенції, мотивуючі бесіди, індивідуальні психологічні консультації.

В основі реабілітаційного курсу лежить відома програма «12 кроків», спрямована на духовне зростання, переоцінку цінностей пацієнта. Колективні заняття в групах взаємодопомоги дозволяють утвердитися в правильних мотиваціях, обмінятися досвідом, отримати необхідну моральну та психологічну підтримку.

Не менш важливі і сеанси сімейного системного психоаналізу, що дозволяють відновити теплі і довірчі відносини між близькими людьми. Допомога сімейного психолога необхідна як самим реабілітантами, так і їх рідним, які не знають, як правильно вести себе з пацієнтом і страждають від співзалежності.

Залежно від індивідуальних особливостей реабілітанта, його психіки, мотивацій і навіть темпераменту фахівці доповнюють реабілітаційну програму елементами Гештальт-терапії, творчими заняттями, працетерапією, емотивно-раціональної методики.

Старокостянтинів – гарне місто Хмельницької області. Його архітектура і пам’ятки приваблюють туристів. Однак відсутність наркодиспансеру і можливості повноцінної самореалізації, цікавого проведення дозвілля провокують поширення алкогольної залежності, особливо серед молоді.

Лікування алкоголізму в Старокостянтинові

Допомога в соціальній адаптації

Пройшовши реабілітаційний курс і повернувшись в звичне середовище перебування, колишня алкозалежня людина як і раніше потребує допомоги і підтримки, що дозволяє уникнути рецидиву. Для цього йому надається терапевтичний супровід, що включає в себе психологічні консультації, заняття в групах взаємодопомоги, роботу з волонтерами та соціальними працівниками.

В результаті людина швидко знаходить своє місце в суспільстві, вирішує основні проблеми і починає жити повноцінним життям.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі