Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Ефективне лікування від наркотиків в Черкасах

Тільки б знову побачити сонце!
Стівен Кінг

У 2013 році Україна була обрана ООН серед 24 країн світу як держава, якій в першу чергу необхідна зовнішня допомога в проведенні адекватного лікування наркоманії серед населення. Це обумовлено великою кількістю ін’єкційних наркоманів і поширенням серед них СНІДу та вірусного гепатиту.

Міністерство охорони здоров’я підтверджує побоювання світової громадськості: вік наркомана-початківця досяг 11 років, а, по результатам анонімного опитування серед школярів у віці 13-16 років, третина респондентів вже знайома з наркотичними речовинами. Ситуація, що склалася лякає, змушує переживати батьків за своїх дітей, яких друзі можуть прям в цей момент знайомити з наркотиком. На жаль, від цього ніхто не застрахований. І якщо ви думаєте, що кого-кого, а вас ця біда не торкнеться, ви помиляєтеся! Вона діє руйнівно і підступно, забираючи щодня сотні життів молодих людей на всій Землі.

Черкаська область проблеми лікування наркозалежності

Результати національного звіту по наркоситуації, підготовленого МОЗ України, свідчать про те, що кількість людей, які звернулися за допомогою в 2015 році в громадські організації Черкаської області, істотно скоротилося. Це можна пояснити зниженням довіри до подібних організаціям, адже багато хто з них займаються виключно заробітком грошей, некомпетентно проводячи лікування наркотичної залежності в Черкасах. А також тим, що інформативна антинаркотична політика в регіоні розвинена слабо.
І хоча в Черкасах функціонує мережа центрів соціально-профілактичної роботи та ресоціалізації наркозалежних, про достатній рівень їх ефективності поки, на жаль, не доводиться говорити. Не може насторожувати і той факт, що кількість використаних підконтрольних наркотичних препаратів в рамках замісної підтримувальної терапії в рази перевищує встановлені норми. А адже результативність подібного підходу до лікування наркоманії в Черкасах оцінюється експертами далеко не однозначно. Як же з цією хворобою борються в розвинених країнах?

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Ефективне лікування наркоманії: світовий досвід

У США лікування наркозалежності відноситься до послуг психіатричного здоров’я і охоплює роботу з наркоманом, його родичами й оточуючим соціумом. У Великобританії затребувані такі форми роботи, як: культурно-сензитивного консультування, поведінкова психотерапія і сімейна терапія. У Німеччині, де політика по відношенню до наркотиків відрізняється особливою репресивності, лікування проходить за схемою: звернення в консультаційний центр → зняття залежності на фізичному рівні → подолання психологічної залежності.

Однак в Україні все не так уже й безнадійно. Існують центри, яким вдалося досконально вивчити досвід провідних фахівців і, доповнивши його власними багаторічними напрацюваннями та спостереженнями, проводити реабілітацію тут, в Україні, на гідному рівні. Одним з таких, без сумніву, успішних установ є Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон».

«Медікон» – лікування наркоманії в Черкасах, орієнтоване на результат

Подібно американським клінікам, лікування наркозалежності в Черкасах на базі наркологічного центру «Медікон» проходить у форматі стаціонарного перебування за програмою «12 кроків». Її мета – не тільки мотивувати реабілітанта на одужання після процедури детоксикації, але і допомогти відновити внутрішню рівновагу, зміцнити віру в себе. Досвідчені психологи підкреслюють особливе значення мультивекторної сімейної терапії, тому в центрі функціонують спеціальні батьківські групи.

Лікування в «МЕДІКОН», що проводиться досвідченими наркологами, психологами і психотерапевтами, базується на повній відмові від вживання наркотиків, триває 6 місяців і проходить анонімно.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Черкасах

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі