Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Чернігові

Багато сімей знайомі з проблемою лікування наркоманії в Чернігові не з чуток. Хтось не може переконати чоловіка почати боротьбу з цією патологічною залежністю, хтось втомився від того, що улюблений син або дочка виносить з дому цінні речі в надії продати і придбати чергову дозу, ну а деякі вже втратили когось із рідних. Заради чого все це починати? На що наркоман свідомо змінює своє життя, здоров’я, душу? Заради швидкоплинного відчуття блаженства, ейфорії? Чи не занадто велика ціна?

З історії питання …

Відповісти на ці животрепетні питання однозначно неможливо. А поки наркоманія відмінно прижилася на українському ґрунті, починаючи з 80-х років ХХ століття. Сьогодні в лікуванні наркоманії потребують тисячі молодих людей в нашій країні. Якщо Америці і багатьох країнах Європи вдалося якщо не повністю викорінити цю проблему, то, по крайней мере, контролювати її поширення, то Україна перебуває лише на стартовій лінії цього нелегкого і тривалого шляху. В ідеалі він передбачає консолідацію сил влади і соціальних служб, значні фінансові вкладення в адекватне реформування наркологічної служби та, безумовно, компетентних лікарів. З останнім все складається не так просто, як би хотілося.

Так, багато фахівців, проводячи лікування наркоманії, обмежуються підтримуючої замісною терапією або медикаментозної боротьбою з проявами фізичної залежності у вигляді «ломки». При цьому вирішальний фактор одужання, психологічна реабілітація з соціальним супроводом, нерідко ігнорується.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

«Медікон»: лікування наркоманії в Чернігові

Уже 11-й рік усім видам залежності (наркоманії, алкоголізму, ігроманії) успішно протистоять фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Професійна робота психологів, психотерапевтів, наркологів, консультантів по хімзавісімості апробована в багатьох великих містах України, а висока успішність програми реабілітації доведена.

Так сотні колишніх наркоманів, які звернулися за допомогою в «Медікон», саме тут знайшли шанс почати все спочатку. Вони повернулися в сім’ю, відновилися на роботі і продовжують вести той спосіб життя, де наркотиків відтепер не місце.

Лікування наркоманії (Чернігів) тут проходить комплексно і поетапно, виходячи з принципів відомої програми «12 кроків», тому передбачає піврічне перебування реабілітанта в стаціонарних умовах з неможливістю зустрітися з «друзями-наркоманами» і вже тим більше отримати від них чергову дозу.

Ключовими етапами лікування наркоманії в Чернігові на базі наркоцентру «Медікон» є:

  1. Очищення організму детокс-методом;
  2. Робота з психологом в контексті формування стійкої мотивації «зав’язати» з наркотиками з метою змінити власну поведінку і світогляд;
  3. Індивідуальні та колективні форми роботи над відтворенням комунікативного потенціалу в спецгрупи з близькими людьми і іншими співзалежних;
  4. Реінтеграція – адаптаційний період повернення в соціум.

Ставши активним учасником терапевтичного діалогу «спеціаліст↔реабілітант», в «Медіконі» людина гарантовано отримує компетентний підхід, турботу, увагу і співучасть у вирішенні проблеми наркозалежності.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Чернігові

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі