Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Дніпропетровську

Україні, крім епідемії туберкульозу та СНІДу загрожує нашестя ігроманії. Незважаючи на офіційні заборони, цей вид бізнесу динамічно розвивається, з кожним роком збільшуючи армію своїх постійних клієнтів. У той час як кількість «підсілих» на азартні ігри, які потребують оперативного лікування ігроманії в Дніпропетровську, зростає в геометричній прогресії.

ТРОХИ СТАТИСТИКИ …

Ігрова залежність, або лудомания, гемблінг – проблема соціального характеру. Цим терміном називають патологічна пристрасть до різних ігор (комп’ютерним, на ігрових автоматах, в казино і ін.).

Практикуючі психологи стверджують, що в світі налічується близько 10% людей, які до цього схильні, 2% з них потребують лікування ігроманії. Всесвітня організація охорони здоров’я вже офіційно визнала лудоманію хворобою ХХІ століття. Групу ризику становлять молоді люди у віці 25-30 років з низьким рівнем самоконтролю. Особливу небезпеку вона представляє для дітей і підлітків з ще не досконалою психічної організацією.

СИМПТОМИ І НАСЛІДКИ ІГРОМАНІЇ

Найбільш частими причинами, що провокують розвиток гемблинга, вважаються: самотність, невпевненість, нереалізованість, бажання швидкого заробітку і порушення психіки. Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності в Дніпропетровську, виділяють ряд ознак, за якими можна визначити наявність даного захворювання:

 • часта неадекватна поведінка;
 • відсутність контролю над часом;
 • бажання будь-якими способами збільшити ігровий час (свого роду «дозу»);
 • нервозність, дратівливість;
 • апатія до всього того, що відбувається;
 • «Ломка» поза грою;
 • проблеми в стосунках з близькими.

Лікування ігроманії в Дніпропетровську Якщо не намагатися сховатися від хвилі фарту і все глибше входити в адреналіновий залежність, страждає фізичне здоров’я, пропадає нормальний сон і апетит, з’являється зайва вага. Людина, граючи, годинами просиджує за «компом»? Тоді пересихання очей, гастрит, часті запори, викривлення хребта та остеохондроз йому гарантовані! Самостійно перемогти таку залежність неможливо – необхідна допомога людей, які проводять лікування ігрової залежності в Дніпропетровську професійно, адже в такому стані будь-яка професійна діяльність і особисте життя відходять на другий план або зовсім руйнується. «Втягування» відбувається блискавично: від декількох годин до двох тижнів.

СУЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ НА БАЗІ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ «МЕДІКОН»

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» напрацювали багаторічний досвід боротьби з ігровою залежністю. Для цього використовують методику «12» кроків, спрямовану на всебічний розвиток особистості, підвищення рівня самооцінки і внутрішнього контролю реабілітанта шляхом проведення тренінгів, колективної роботи з психологами і психотерапевтами в групах співзалежних, а також з використанням методів гештальт-терапії та сімейної психотерапії.

Лікування ігроманії в Дніпропетровську в центрі «Медікон» проходить:

 • конфіденційно;
 • з детальним вивченням анамнезу пацієнта;
 • в стаціонарах закритого типу із суворим дотриманням дисципліни;
 • комплексно і поетапно;
 • при використанні апробованих методик з доведеною ефективністю.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі