Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Дніпрі

Contra Spem Spero (лат.)
«Без надії сподіваюсь»
Леся Українка

Людство познайомилося з наркотиками давно. Так, служителі різних релігій використовували галюциногенні гриби для досягнення містичного екстазу під час обрядів. Гашишем ще в III столітті до н.е. лікували кашель і діарею. Масове захоплення наркотиками почалося з ХІХ століття, коли багато інтелектуалів-авантюристи експериментували з психотропними речовинами, намагаючись затуманити свідомість. Поштовхом для подальшого розвитку став 1938 рік, коли хімік Альберт Хофман вперше синтезував ЛСД. Так в ХХ столітті на фоні вдосконалення лабораторних технологій наркотики стали найлютішим ворогом суспільства, а лікування наркоманії – непростим викликом наркології і психіатрії.

Ситуація в Дніпропетровській області

За результатами національного звіту про наркоситуацію в Україні за 2015 рік, Дніпропетровська область, поряд з іншими південно-східними областями, входить в п’ятірку лідерів за поширенням наркоманії (210 осіб на 100 тис. Населення). Регіон також займає 1-е місце по психічним розладам у наркоманів. Високі показники і ВІЛ-інфікування серед цієї категорії людей.

Всі ці фактори впливають на те, що державні диспансери, які займаються лікуванням наркоманії, працюють в області з великою завантаженістю, а в деяких населених пунктах посаду лікаря-нарколога для підлітків відсутня.

;Лікування наркоманії в Дніпропетровську

На жаль, описана наркоситуації сприяє не консолідації суспільства з метою вирішити проблему, а неконтрольованого поширення псевдоклінік, центрів, сект, які гарантують ефективне лікування наркоманії в Дніпропетровську. Але крім гарної рекламної поліграфії, переконливих слоганів, вибираючи реабілітаційний заклад для себе або когось із ваших близьких, слід звертати увагу на більш значущі чинники: досвід роботи, використовувану методику, рівень медперсоналу та інше.

Наркологічний центр «Медікон»: переможи залежність з нами!

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який успішно проводить лікування наркоманії в Дніпропетровську, працює вже більше 10 років. За цей час команда професіоналів (наркологів психологів, психотерапевтів) вже допомогла понад 1200 реабілітантам.

Фахівці центру переконані, що лікувати наркозалежність потрібно комплексно, тому реабілітація проходить в кілька етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин шляхом детоксикації;
  2. Робота з психологами (на основі програми «12 кроків») в групах співзалежних з метою напрацювати практику здорового способу життя та сформувати нові життєві орієнтири;
  3. Робота з родичами в батьківських групах з метою відтворити гармонійні сімейні стосунки;
  4. Процес соціальної реінтеграції – допомога людині заново адаптуватися в суспільстві.

Після стандартного 6-місячного перебування в клініці є можливість продовжити реабілітацію з метою закріплення найкращого результату. Лікування наркоманії (Дніпропетровськ) на базі центру «Медікон» відбувається анонімно в комфортабельних котеджах закритого типу.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Дніпрі

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі