Філії в Івано-Франківській області

Позвонить прямо сейчас
x

«Жити хочу! Геть думи сумні! »

Леся Українка

Найстрашніше для батьків - бачити, як страждає дитина і не мати можливості йому допомогти. Виною тому - наркоманія. В Україні ця проблема досягла апогею. Результати анонімних опитувань констатують, що українські наркомани значно помолодшали: кожен другий учень старших класів вже знайомий з марихуаною, «ширкою» або «феном».

Хто винен?

Величезний масив псевдоклінік, релігійних сект, які гарантують ефективне лікування наркоманії, вражає своєю різноманітністю. Як і абсурдна ситуація видимої боротьби з поширенням наркотиків, коли багато психотропних препаратів запросто можна купити в будь-якій аптеці. Хто ж винен в ситуації, що склалася? Суспільство? Уряд? Батьки? Однозначної відповіді ви не отримаєте. Не варто шукати винних, коли біда вже прийшла в будинок, і хтось із ваших близьких заплутався в мережах пекельного зілля. Важливо вчасно розпізнати проблему і довірити її вирішення експертам.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» на основі 10-річного досвіду роботи і ефективної методики успішно займається лікуванням наркоманії в Івано-Франківську. Персонал центру, а це дружна команда компетентних психологів, наркологів, психотерапевтів і волонтерів, гармонійно поєднують у своїй роботі медичний підхід і засоби психосоціальної допомоги.

Лікування наркоманії, таким чином, являє собою цілий комплекс заходів, розрахований на 6-місячний курс. Він проходить в кілька етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин детокс-методом. Досвідчений нарколог вибирає конкретну методику (фізичну, хімічну або біологічну) індивідуально для кожного пацієнта.
  2. Формування і проектування нової поведінкової моделі. Робота з психотерапевтом, тренінги, групові заняття цьому сприяють.
  3. Налагодження міжособистісних і сімейних відносин. В рамках батьківських груп з реабілітантами і його близькими працює сімейний психолог.
  4. Ресоціалізація - повноцінне повернення людини в соціум.

Переваги наркологічного центру «Медікон»

Лікування наркоманії в Івано-Франківську, що проводиться в центрі «Медікон», має ряд незаперечних переваг:

  • комплексний, індивідуальний підхід, який базується на ефективній програмі «12 кроків»: від усвідомлення своєї залежності до духовного пробудження;
  • сертифіковані методи детоксикації;
  • гарантія анонімного перебування в клініці;
  • комфортабельні умови проживання;
  • насичений розпорядок дня, культурна програма зі спортивними змаганнями і тематичними вечорами;
  • доступність центру - зателефонувавши в будь-який час, ви отримаєте консультацію.

Лікування наркоманії (Івано-Франківськ) в наркологічному центрі «Медікон» з урахуванням всіх перерахованих достоїнств, сприяє швидкому одужанню і повноцінної адаптації реабілітанта в суспільстві.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Івано-Франківськ
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (78 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!