Філії в Івано-Франківській області

«Жити хочу! Геть думи сумні! »

Леся Українка

Найстрашніше для батьків - бачити, як страждає дитина і не мати можливості йому допомогти. Виною тому - наркоманія. В Україні ця проблема досягла апогею. Результати анонімних опитувань констатують, що українські наркомани значно помолодшали: кожен другий учень старших класів вже знайомий з марихуаною, «ширкою» або «феном».

Хто винен?

Величезний масив псевдоклінік, релігійних сект, які гарантують ефективне лікування наркоманії, вражає своєю різноманітністю. Як і абсурдна ситуація видимої боротьби з поширенням наркотиків, коли багато психотропних препаратів запросто можна купити в будь-якій аптеці. Хто ж винен в ситуації, що склалася? Суспільство? Уряд? Батьки? Однозначної відповіді ви не отримаєте. Не варто шукати винних, коли біда вже прийшла в будинок, і хтось із ваших близьких заплутався в мережах пекельного зілля. Важливо вчасно розпізнати проблему і довірити її вирішення експертам.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» на основі 10-річного досвіду роботи і ефективної методики успішно займається лікуванням наркоманії в Івано-Франківську. Персонал центру, а це дружна команда компетентних психологів, наркологів, психотерапевтів і волонтерів, гармонійно поєднують у своїй роботі медичний підхід і засоби психосоціальної допомоги.

Лікування наркоманії, таким чином, являє собою цілий комплекс заходів, розрахований на 6-місячний курс. Він проходить в кілька етапів:

  1. Очищення організму від токсичних речовин детокс-методом. Досвідчений нарколог вибирає конкретну методику (фізичну, хімічну або біологічну) індивідуально для кожного пацієнта.
  2. Формування і проектування нової поведінкової моделі. Робота з психотерапевтом, тренінги, групові заняття цьому сприяють.
  3. Налагодження міжособистісних і сімейних відносин. В рамках батьківських груп з реабілітантами і його близькими працює сімейний психолог.
  4. Ресоціалізація - повноцінне повернення людини в соціум.

Переваги наркологічного центру «Медікон»

Лікування наркоманії в Івано-Франківську, що проводиться в центрі «Медікон», має ряд незаперечних переваг:

  • комплексний, індивідуальний підхід, який базується на ефективній програмі «12 кроків»: від усвідомлення своєї залежності до духовного пробудження;
  • сертифіковані методи детоксикації;
  • гарантія анонімного перебування в клініці;
  • комфортабельні умови проживання;
  • насичений розпорядок дня, культурна програма зі спортивними змаганнями і тематичними вечорами;
  • доступність центру - зателефонувавши в будь-який час, ви отримаєте консультацію.

Лікування наркоманії (Івано-Франківськ) в наркологічному центрі «Медікон» з урахуванням всіх перерахованих достоїнств, сприяє швидкому одужанню і повноцінної адаптації реабілітанта в суспільстві.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Івано-Франківськ
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (78 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 153 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1388  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!