Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Болехові

Важко або неможливо обійняти уявою ту масу лих, яку заподіює людству споживання алкоголю.

Ерісман Ф. Ф.

Виведення із запою в Болехові, кодування, повноцінне лікування алкогольної залежності в стаціонарних умовах з подальшим терапевтичним супроводом пропонує місцевим жителям клініка Медікон. Унікальна програма реабілітації, що включає в себе як медичну, так і психологічну допомогу, дозволяє досягати стабільних позитивних результатів навіть в особливо важких і запущених клінічних випадках.

Медична допомога для алкозалежних

Тривале вживання спиртних напоїв руйнівно впливає на людський організм. Тому все алкозалежні люди потребують медичної допомоги. В першу чергу лікування починається з детоксикації організму, що дозволяє очистити організм від отрут і токсичних речовин. Для цього можуть застосовуватися фізичні, медикаментозні, апаратні і біологічні методики.

Програма Детокс дає можливість вивести з організму залишки етилового спирту і продукти його розпаду, відновити функції печінки та інших уражених внутрішніх органів. Екстрена детоксикація передбачає застосування ряду лікарських препаратів, які підбираються наркологом за індивідуальною схемою, або апаратурні процедури (такі як, наприклад, плазмаферез). Таким чином можна провести виведення з запою або білої гарячки, зняти похмільний синдром, полегшити фізичне самопочуття і стабілізувати психоемоційний стан пацієнта.

Однак для повноцінного очищення та відновлення організму потрібно близько півроку. Проводиться лікування в стаціонарних умовах. Фахівці на підставі результатів діагностики визначають стан хворого, виявляють можливі ускладнення і супутні захворювання, що розвинулися на тлі зловживання алкоголем, після чого розробляють для нього терапевтичний курс.

Також під час всього процесу реабілітації пацієнти займаються спортом, здійснюють прогулянки на свіжому повітрі, правильно харчуються, дотримуються режиму дня, приймають сорбенти, вітаміни, імуномодулятори, підтримуючі препарати, що сприяє повноцінному відновленню нормального стану і функцій внутрішніх органів і систем.

Психологічна допомога

Лікування алкоголізму в Болехові, пропоноване клінікою, акцентовано саме на психологічній реабілітації, оскільки науково доведено, що цей вид залежності є психосоматичним захворюванням. Саме тому одне тільки кодування, детоксикація, гіпноз дають лише короткостроковий ефект. Довгострокові результати приносять колективні заняття в групах взаємодопомоги, засновані на принципах програми «12 кроків», індивідуальна робота з психологом і сеанси сімейного системного психоаналізу.

Крім того, в клініці застосовуються:

  • метод мотиваційного посилення;
  • арт-терапія;
  • психоаналіз;
  • тренінги особистісного зростання.

Заняття творчому, відвідування майстер-класів та лекцій дозволяють реабілітантам отримати корисні навички, які знадобляться їм у майбутньому, розкрити свій особистісний потенціал, знайти нові цілі в житті. Багато випускників після завершення реабілітації в корені міняли своє життя і рід діяльності.

Лікування алкоголізму в Болехові

Додаткові послуги

Реабілітаційний центр Медікон пропонує наступні послуги:

  1. Виклик нарколога в Болехові.
  2. Надання безкоштовних цілодобових консультацій.
  3. Безкоштовний трансфер пацієнта в клініку.
  4. Примусове лікування від алкоголю методом інтервенції.
  5. Надання психологічної допомоги членам сім’ї реабілітанта, лікування співзалежності.
  6. Соціальна підтримка та терапевтичний супровід після виписки.

Лікування алкогольної залежності проходить анонімно в комфортних для пацієнта умовах.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі