Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Калуші

Алкоголь, руйнуючи органи тіла, забирає у тіла засоби захисту проти інфекційних хвороб.

Бодріраллар А.

Анонімне, комплексне лікування алкоголізму в Калуші з подальшою ресоціалізацією пропонує місцева філія наркологічного центру Медікон. Кваліфіковані фахівці, застосовуючи найдієвіші методики, допоможуть позбавити алкозалежну людину від цієї згубної звички назавжди і значно підвищити саму якість його життя.

Основні стадії лікування алкоголізму

Ефективне і довгострокове лікування від алкоголю – це комплексна, поетапна програма, що включає в себе:

 1. Телефонну консультацію. Оскільки самі алкозалежні не визнають своєї проблеми, то перший крок на шляху до їх порятунку повинні зробити родичі або друзі. Для цих цілей досить просто подзвонити в клініку в будь-який час доби і проконсультуватися з фахівцями, при необхідності замовити послугу – виклик нарколога в Калуші на дім.
 2. Діагностику та оцінку стану хворого. Тільки після бесіди з пацієнтом, діагностики та аналізу результатів зібраного анамнезу фахівець зможе розробити для нього ефективний терапевтичний курс. Виняток становлять важкі, небезпечні для життя стани у вигляді алкогольної інтоксикації, білої гарячки, психічних розладів. У таких випадках проводиться екстрена медикаментозна детоксикація і інші маніпуляції невідкладної медичної допомоги.
 3. Розробку курсу реабілітації. Виходячи з того, що алкоголізм є психосоматичних захворюванням, лікувальні та реабілітаційні заходи повинні підбиратися для кожного пацієнта індивідуально. Це правило стосується як медичних процедур, так і підбору психотерапевтичних методик.
 4. Купірування фізичної залежності. Здійснюється за допомогою грамотної детоксикації. У деяких випадках потрібне додаткове кодування, виведення з запою в Калуші, зняття гострого абстинентного синдрому.
 5. Психологічну реабілітацію. Проводиться за принципами програми «12 кроків» з елементами арт-терапії, сімейного психоаналізу, Гештальт-терапії, методики мотиваційного посилення, трудотерапії. Програма психологічної реабілітації включає в себе також індивідуальні психологічні консультації, проведення культурних і освітніх заходів, майстер-класів, тренінгів.
 6. Відновлювальний період. Допомагає нормалізувати фізичний стан пацієнта. Для цих цілей проводиться ряд оздоровчих заходів, лікування супутніх захворювань, дієтотерапія, спортивні тренування, вітамінотерапія.
 7. Підтримку в пост-реабілітаційному періоді (ресоціалізацію). Необхідна для закріплення досягнутих результатів лікування і профілактики можливих рецидивів після виписки. Передбачає надання психологічної допомоги, роботу з волонтерами та соціальними працівниками, що дозволяє реабілітантам максимально швидко і легко знайти своє місце в житті і стати повноцінним членом суспільства.

Практика показала, що такий підхід дає найкращі результати в боротьбі з алкогольною залежністю. Більше 30% випускників центру назавжди відмовилися від вживання спиртних напоїв і змінили своє життя в кращу сторону.

Лікування алкоголізму в Калуші

Про переваги центру

Реабілітаційний центр Медікон має такі переваги:

 1. Гарантія анонімності і конфіденційності.
 2. Комфортні умови проживання.
 3. Доступні ціни.
 4. Широкий спектр послуг.
 5. Штат досвідчених фахівців високого рівня кваліфікації.
 6. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 7. Застосування довгострокових методів лікування.
 8. Можливість надання екстреної допомоги в домашніх умовах.
 9. Безкоштовне консультування.
 10. Цілодобовий графік роботи.

Зробіть перший крок на шляху до порятунку своєї близької людини, яка потрапила в алкогольний полон, просто зателефонувавши до місцевої філії клініки.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі