Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Коломиї

Вино губить тілесне здоров’я людей, губить розумові здібності, губить добробут сімей і, що найжахливіше, губить душі людей і їх потомство.

Толстой Л. Н.

Оскільки алкоголізм офіційно визнаний серйозним захворюванням, а не просто поганою звичкою, як до сих пір помилково вважають багато людей, він вимагає комплексної та професійної медичної допомоги. Саме таке лікування від алкоголю може надати пацієнтам та їхнім близьким філія реабілітаційного центру Медікон в Коломиї.

Специфіка роботи центру

Лікування алкоголізму в Коломиї в наркологічному центрі значно відрізняється від послуг, що надаються державними наркодиспансера. В першу чергу різниця полягає в самому підході. Приватні лікувальні установи практикують комплексні програми, що включають в себе, крім короткострокових методів, психологічну реабілітацію, оздоровчі заходи і терапевтичний супровід після закінчення курсу, що сприяють швидкої і комфортної адаптації колишнього алкозалежної в соціумі.

Наркодиспансери ж обмежуються наданням медичної допомоги – детоксикація, виведення з запою в Коломиї, зняття алкогольного делірію, купірування похмільного синдрому, кодування або підшивка. Такі методи дійсно необхідні на початкових стадіях реабілітаційного курсу. Однак без подальшої психотерапевтичної допомоги вони неминуче призводять до чергового рецидиву захворювання.

Наступний аспект – це політика конфіденційності. Приватні клініки працюють анонімно, гарантуючи кожному своєму пацієнту дотримання лікарської таємниці та нерозголошення особистої інформації. У наркодиспансерах пацієнтів обов’язково ставлять на облік, що створює цілий ряд проблем, починаючи від громадського осуду і закінчуючи складнощами при працевлаштуванні, отриманні водійських прав, виїзді за кордон.

Умови проживання також помітно відрізняються. Якщо наркодиспансер є звичайною лікарнею, то приватна клініка – це затишний комфортабельний заміський котедж, розташований в екологічно чистому районі, з домашньою обстановкою і номерами, обладнаними необхідною технікою і сучасними меблями.

Для боротьби з алкогольною залежністю співробітники наркодиспансерів використовують стандартні програми. Приватні ж спеціалізовані установи підходять до цього питання індивідуально, розробляючи для кожного пацієнта окремий терапевтичний курс з урахуванням його психологічних особливостей, стану здоров’я, віку, стажу алкоголізму та інших факторів.

Лікування алкоголізму в Коломиї

Послуги та пропозиції

Приватна спеціалізована клініка Медікон пропонує своїм пацієнтам як комплексний реабілітаційний курс в стаціонарних умовах, так і додаткові послуги:

  1. Надання консультацій від профільних фахівців.
  2. Цілодобовий виклик нарколога в Коломиї на дім.
  3. Надання допомоги в домашніх умовах.
  4. Соціальна підтримка після виписки з клініки.
  5. Надання допомоги членам сім’ї реабілітанта і лікування співзалежності.
  6. Трансфер пацієнта в клініку.
  7. Застосування методу інтервенції для формування у алкозалежної людини правильних мотивацій, що дозволяють йому усвідомити всю серйозність проблеми і усвідомлено почати лікуватися.
  8. Організація корисного і цікавого дозвілля.
  9. Надання базової соціальної, юридичної, сімейної, сексуальної освіти.
  10. Розвиток творчих здібностей та особистісного потенціалу реабілітантів.

Навіть після закінчення реабілітації та повернення пацієнта додому співробітники центру продовжують піклуватися про своїх підопічних. Крім психологічної допомоги, випускникам надається сприяння в отриманні освіти, професійної переорієнтації, підвищенні рівня кваліфікації та пристрої на хорошу роботу. Успішна соціальна адаптація в значній мірі сприяє досягненню стабільної ремісії і повної відмови від вживання спиртних напоїв на рівні підсвідомості.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі