«З людини можна зробити все,
варто тільки підійти до нього зі слабкою боку »
А.Кнігге

В українському суспільстві сформувалася повноцінна наркоманська субкультура. У рейтингу європейських країн Україна входить в трійку лідерів за кількістю наркозалежних. Дані анонімних соціологічних опитувань констатують: кожна 15-я харківська сім'я зіткнулася з проблемою лікування наркоманії.

Ситуація з наркотичною залежністю в Харківській області:

Результати національного звіту за 2014 рік демонструють, що регіон поки не перейшов епідпоріг по захворюванню на наркоманію. І хоча показники області (89 наркозалежних на 100 тис. Населення) в цілому по країні втішні, все ж деякі моменти в контексті лікування наркоманії в Харкові насторожують.

Наприклад, чому при такій відносно стабільною картині, активної позиції громадських організацій та якісної профілактичної роботи, в розважальних закладах в результаті спецрейду продовжують вилучати колосальну кількість психотропних речовин а кількість використаних медустановами підконтрольних наркотичних препаратів в рази перевищує норму? Може, статистика не зовсім об'єктивна або хтось веде незаконну торгівлю кодеїном?

Лікування наркоманії в Харкові

Так чи інакше, але якщо ви або близька вам людина зіткнулися з цією проблемою - зволікати або сподіватися на силу волі не можна. Необхідно звернутися до фахівців, які крім зняття симптомів «ломки», допоможуть розібратися в собі, зрозуміти причини деструктивної поведінки і повірити, що залежність все-таки можна перемогти.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» за 10 років свого існування вже допоміг сотням реабілітантів. Успішність його методики доведена і успішно реалізовується в 14 обласних центрах.

Наркологічний центр «Медікон».

Співробітники центру переконані, що успіх наполовину складається з компетентності фахівців, які проводять лікування наркоманії. Тому тут працюють тільки досвідчені психологи, психотерапевти, наркологи та фахівці з хімічної залежності, в кваліфікації яких не доводиться сумніватися.

Реабілітаційний курс розрахований на 6 місяців. В його основі - апробована зарубіжними і вітчизняними експертами програма «12 кроків». Принцип її дії полягає в тому, що побороти потяг до наркотиків легше, якщо людина знаходиться в терапевтичної середовищі таких же залежних людей. Робота над собою в групах співзалежних, визнання подібних зроблених помилок і єдина мотивація - кращі лікарі.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Особливий акцент при лікуванні наркоманії в Харкові на базі центру «Медікон» робиться на психосоціальної реабілітації. Робота з сімейними психологами в батьківських групах, тренінги, трудотерапія, насичена культурна та оздоровча програма, ресоціалізація настільки заповнюють колись сірі, затуманені дурманом, а тепер безхмарні будні, що згадувати про минуле немає ні бажання, ні часу!

 Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Лікування наркоманії (Харків), що проводиться в центрі «Медікон», позбавляє людину від залежності, роблячи його сильніше і впевненіше.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Харкові

Ціни лікування наркоманії в Харькові

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!