«З людини можна зробити все,
варто тільки підійти до нього зі слабкою боку »
А.Кнігге

В українському суспільстві сформувалася повноцінна наркоманська субкультура. У рейтингу європейських країн Україна входить в трійку лідерів за кількістю наркозалежних. Дані анонімних соціологічних опитувань констатують: кожна 15-я харківська сім'я зіткнулася з проблемою лікування наркоманії.

Ситуація з наркотичною залежністю в Харківській області:

Результати національного звіту за 2014 рік демонструють, що регіон поки не перейшов епідпоріг по захворюванню на наркоманію. І хоча показники області (89 наркозалежних на 100 тис. Населення) в цілому по країні втішні, все ж деякі моменти в контексті лікування наркоманії в Харкові насторожують.

Наприклад, чому при такій відносно стабільною картині, активної позиції громадських організацій та якісної профілактичної роботи, в розважальних закладах в результаті спецрейду продовжують вилучати колосальну кількість психотропних речовин а кількість використаних медустановами підконтрольних наркотичних препаратів в рази перевищує норму? Може, статистика не зовсім об'єктивна або хтось веде незаконну торгівлю кодеїном?

Лікування наркоманії в Харкові

Так чи інакше, але якщо ви або близька вам людина зіткнулися з цією проблемою - зволікати або сподіватися на силу волі не можна. Необхідно звернутися до фахівців, які крім зняття симптомів «ломки», допоможуть розібратися в собі, зрозуміти причини деструктивної поведінки і повірити, що залежність все-таки можна перемогти.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» за 10 років свого існування вже допоміг сотням реабілітантів. Успішність його методики доведена і успішно реалізовується в 14 обласних центрах.

Наркологічний центр «Медікон».

Співробітники центру переконані, що успіх наполовину складається з компетентності фахівців, які проводять лікування наркоманії. Тому тут працюють тільки досвідчені психологи, психотерапевти, наркологи та фахівці з хімічної залежності, в кваліфікації яких не доводиться сумніватися.

Реабілітаційний курс розрахований на 6 місяців. В його основі - апробована зарубіжними і вітчизняними експертами програма «12 кроків». Принцип її дії полягає в тому, що побороти потяг до наркотиків легше, якщо людина знаходиться в терапевтичної середовищі таких же залежних людей. Робота над собою в групах співзалежних, визнання подібних зроблених помилок і єдина мотивація - кращі лікарі.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Особливий акцент при лікуванні наркоманії в Харкові на базі центру «Медікон» робиться на психосоціальної реабілітації. Робота з сімейними психологами в батьківських групах, тренінги, трудотерапія, насичена культурна та оздоровча програма, ресоціалізація настільки заповнюють колись сірі, затуманені дурманом, а тепер безхмарні будні, що згадувати про минуле немає ні бажання, ні часу!

 Наші сертифікати

Лікування наркоманії (Харків), що проводиться в центрі «Медікон», позбавляє людину від залежності, роблячи його сильніше і впевненіше.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!