Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Харкові

Ігроманія, або лудомания – небезпечне і підступне захворювання, в основі якого – патологічне захоплення азартними іграми (казино, ігровими автоматами, клубами, тоталізатором і ін.). Без своєчасного лікування ігроманії стан залежної людини ускладнюється соціальними наслідками – страждає сімейне життя, кар’єрний ріст і особистісний розвиток. Поведінки геймера стає адиктивних і може переростати в іншу залежність або психічні розлади (шизофренію, депресивні і маніакальні стани).

ОЗНАКИ ЛУДОМАНІЇ

Фахівці, які проводять лікування ігрової залежності в Харкові, серед ознак лудоманії виділяють:

 1. хворобливу залежність від ігрового процесу;
 2. різкі зміни у звичній поведінкової моделі, які супроводжуються агресією і дратівливістю);
 3. пригнічення самовладання і сили волі;
 4. стан психологічного дискомфорту поза грою.

Безумовно, не кожну людину, в міру захоплену якимись іграми, можна назвати ігроманів, але існує ряд симптомів, що сигналізують про те, що з простого захоплення даний стан перетворилося в патологічний. Зокрема, це випадки, коли:

 1. на гру витрачається більша кількість коштів і часу;
 2. ставки поступово ростуть;
 3. проявляється гнів, якщо гра зривається;
 4. людина знаходиться в хронічному стані пошуку грошей;
 5. геймер грає до тих пір, поки не виграє («полює» за нібито своїм виграшем);
 6. періодично відбуваються безрезультатні спроби «зістрибнути&raquo
 7. хворий усвідомлено жертвує сім’єю, роботою / навчанням;
 8. незважаючи на всі проблеми і відсутність грошей, він продовжує грати.

Експерти по лікуванню ігроманії в Харкові стверджують, що прояв мінімум трьох з перерахованих ознак свідчить про те, що особа є лудоманом. Виходячи з цього, людям, які усвідомили необхідність пройти лікування ігрової залежності в Харкові, вони радять в першу чергу звернутися за допомогою до професіоналів, а також в подальшому:

 • Лікування ігроманії в Харкові не носити з собою зайвих грошей;
 • попросити когось зі знайомих в перший час знімати зарплату;
 • «завантажити» розпорядок дня додатковими справами, зустрічами і заняттями;
 • завести домашнього вихованця;
 • не жаліти себе;
 • спілкуватися з тими, хто зміг перемогти цю недугу.

Однак всі перераховані рекомендації є всього лише профілактикою рецидивів. Людині, яка потрапила в мережі азарту і ейфорії, в першу чергу, необхідно професійна допомога.

ДЕ ПРОЙТИ ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У ХАРКОВІ?

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» пропонує свої послуги в боротьбі з усіма видами залежності. Лікуванням ігроманії в Харкові фахівці центру (досвідчені психологи, психіатри та психотерапевти) займаються вже не перший рік, тому встигли розробити власну піврічну програму реабілітації з акцентом на психосоциальном супроводі, яке базується на американській методиці «12 кроків».

Вона передбачає: поетапне групове та індивідуальне психологічне консультування, спрямоване на підвищення рівня самоконтролю і відтворення духовних цінностей; роботу з батьками і в групах співзалежних; трудотерапию; елементи гештальт-терапії.

Ми пропонуємо анонімне перебування в стаціонарах закритої форми, компетентний, індивідуальний підхід, увагу і турботу про кожного реабілітантами.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі