Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Каховці

Якщо вам потрібно пройти повноцінне, ефективне лікування наркоманії в Каховці, то звертайтеся в місцеве відділення наркологічного центру «Медікон»! Даний лікувальний заклад діє на території України вже близько 11 років, завоювавши за цей час численні позитивні відгуки!

Лікування наркоманії в Каховці: ми вам допоможемо!

Наркологічний центр в Каховці «Медікон» має всі необхідні ресурси для надання комплексної допомоги людей, які страждають від наркотичної залежності. Наркодиспансер в Каховці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» характеризується наявністю наступних переваг:

  • висококваліфікований персонал;
  • інноваційні, ліцензовані методики лікування наркозалежності;
  • комфортні умови проживання;
  • надання комплексних послуг з подальшою реабілітацією;
  • індивідуальний підхід до кожного конкретного пацієнта;
  • демократична, розумна вартість лікування;
  • робота в цілодобовому режимі.

Хочете пройти лікування від наркотиків в Каховці? Просто зателефонуйте в будь-який зручний для вас час за контактним номером місцевої філії наркологічного центру «Медікон»! Ми допоможемо вам доставити пацієнта до лікувального закладу (абсолютно безкоштовно!), Проведемо комплексну діагностику. Можливо також надання таких послуг, як примусове лікування і виклик фахівців на дім.

Лікування наркоманії в КаховціВ першу чергу, нарколог в Каховці, що має всі необхідні ліцензії, проведе детоксикацію, допомагаючи людині впоратися зі станом ломки і подолати фізичну залежність. Залежно від індивідуальних показань для цих цілей використовуються медикаментозні методи, заняття фізкультурою, потіння в парильні і т.д.

Психологи наркологічного центру «Медікон» подбають про те, щоб людина подолала депресивний стан, характерний для початкових етапів лікування, придбала необхідні мотивації, і поступово навчилася жити і функціонувати без наркотиків!

Додаткову підтримку і мотивацію пацієнти отримують завдяки колективним заняттям в групах взаємодопомоги, які проводяться згідно з програмою «12 кроків».

Завершальний етап – це реабілітація пацієнта. Практика показала, що якщо після виписки з центру залишити людину один на один з навколишнім світом, то вона, з високою часткою ймовірності, незабаром знову повернеться до наркотиків. Щоб цього не сталося, співробітники наркологічного центру «Медікон» пропонують своїм пацієнтам терапевтичний супровід, надаючи необхідну допомогу і підтримку в період реабілітації. Дана методика дозволяє попередити рецидиви наркозалежності більш ніж в 50% випадків!

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Сімейна допомога під час лікування від наркотиків в Каховці

Робота з членами сім’ї пацієнта – обов’язкова в терапевтичній програмі, яку практикує наркологічний центр «Медікон» в Каховці. Справа в тому, що часто нерви у близького оточення наркозалежного розхитані і такі люди самі потребують психологічної допомоги, яку їм і надають наші фахівці.

Наступний етап – це проведення системної сімейної психотерапії. В результаті таких сеансів, пацієнт вибудовує нові відносини зі своїми близькими, а його родичі позбавляються від сформованих стереотипів, навчаються знову довіряти пацієнтові, а також надавати йому належну підтримку, яка в деяких випадках, є обов’язковим елементом успішного лікування!

Крім того, в наркологічному центрі «Медікон» працюють спеціальні батьківські і сімейні групи, де люди, які зіткнулися з проблемою наркоманії в сім’ї, діляться досвідом і переживаннями, отримують необхідну психологічну допомогу!

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі