Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Новій Каховці

Якісне лікування наркоманії в Новій Каховці (Херсонська область) тепер є для кожної людини, що зазнає необхідність професійної допомоги! Що потрібно зробити для того, щоб позбутися від наркозалежності? Ваш перший крок на шляху до одужання – це дзвінок в місцеве відділення наркологічного центру «Медікон»!

Фізична реабілітація під час лікування наркоманії в Новій Каховці

Лікування наркоманії в Новій Каховці«Медікон» – наркологічний центр в Новій Каховці, готовий надати комплексну допомогу з фізичної реабілітації пацієнтів. Зрозуміло, нарколог в Новій Каховці обов’язково проводить детоксикацію, спрямовану на усунення абстинентного синдрому і усунення фізіологічної залежності.

Однак, в більшості випадків, таких екстрених заходів буває недостатньо. Справа в тому, що тривале застосування наркотичних речовин буквально руйнує організм пацієнта зсередини, завдаючи особливо сильні удари по його психіці, нервовій системі і головному мозку. Необхідна комплексна програма медичних заходів, націлених на виведення з організму хворого токсичних і отруйних речовин, усунення присутньої симптоматики і запобігання розвитку можливих ускладнень.

Для цих цілей, висококваліфіковані фахівці наркологічного центру «Медікон», використовують найсучасніші, інноваційні, ліцензовані методики, прекрасно зарекомендувавші себе у світовій практиці.

Методи проведення детоксикації і фізичної реабілітації, підбираються для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Все починається з проведення діагностики, що дозволяє встановити стаж наркотичної залежності пацієнта, той вид речовин, які він приймав, наявні захворювання і проблеми зі здоров’ям.

Психологічна реабілітація в наркологічній клініці в Новій Каховці

Прийнявши рішення пройти лікування від наркотиків в Новій Каховці, людині доведеться багато працювати над собою, змінювати погляди на життя і стереотипи, що склалися. Подолати цей складний шлях пацієнтові допоможуть кваліфіковані психологи і психотерапевти, що працюють в наркологічному центрі «Медікон». Крім індивідуальних занять з психологом, велика увага приділяється колективній роботі в групі співзалежних.

Клієнти центру «Медікон» займаються по знаменитій у всьому світі програмі “12 кроків», знаходячи, таким чином, нові стимули і мотивації, новий досвід і підтримку однодумців.

Змінюватися доведеться і ближньому оточенню пацієнта. Сеанси сімейної психотерапії, робота в батьківських групах – допомагає усунути помилкові стереотипи, що склалися в сім’ї наркозалежного, змінити ставлення до хворого і вибудувати нові відносини, в основі яких лежатиме підтримка і взаєморозуміння.

До завдання психологів центру входить:

  • виявити психологічні проблеми пацієнта, які потягли за собою наркотичну залежність;
  • формування у пацієнта стійких мотивацій до проведення лікування;
  • формування поведінкових моделей в стресових ситуаціях, навчання методам вирішення різного роду проблем без допомоги наркотиків.

В результаті такого лікування, у людини змінюється ставлення до життя і до себе самого, з’являються нові цілі, друзі і однодумці, налагоджуються зруйновані міжособистісні контакти.

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Ресоціалізація в процесі лікування від наркотиків в Новій Каховці

Ще одна послуга, яку надає своїм клієнтам наркодиспансер в Новій Каховці наркологічного центру «Медікон» – це допомога в ресоціалізації. Програма ресоціалізації сприяє максимально комфортної адаптації колишнього наркозалежного в соціумі. Це можлива допомога в працевлаштуванні і надання психологічної підтримки, і забезпечення терапевтичного супроводу.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі