Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Хмельницькому

У великих містах, таких як Хмельницький, наркоманія набуває величезних масштабів. Пацієнти, які страждають на наркотичну залежність, потребують комплексного лікування і професійну реабілітацію. Таку кваліфіковану допомогу готовий надати місцева філія реабілітаційного центру «Медікон» у Хмельницькому. Дане лікувальний заклад має в штаті профільних фахівців і володіє іншими ресурсами, необхідними для повної перемоги над наркоманією.

Від чого виникає наркотична залежність?

Наркоманія відноситься до категорії психосоматичних захворювань, обумовлених причинами психологічного та соціального характеру. Оточення, психоемоційний стан, генетичний фактор можуть спровокувати розвиток залежності.

На думку фахівців, молодь, яка проживає у великих міста, починає вживати наркотики в силу наступних причин:

 1. Цікавість, бажання спробувати щось нове.
 2. Прагнення кинути виклик суспільству.
 3. Бажання, не докладаючи зусиль, випробувати яскраво виражене задоволення, стан ейфорії.

Наркоманія вражає не тільки підростаюче покоління, а й цілком зрілих, сформованих людей. Спровокувати дорослих на вживання наркотичних речовин можуть фактори:

 1. Часті стреси та психоемоційні потрясіння.
 2. Страх перед майбутнім.
 3. Вираз протесту соціуму.
 4. Сімейні проблеми.
 5. Бажання позбутися болю, фізичних страждань.
 6. Прагнення підвищити свій авторитет і популярність у певних соціальних колах.
 7. Бажання поліпшити потенцію.

У більшості випадків, інтерес стає основною причиною захворювання наркоманією серед молоді. Дорослі люди в хімічних допінгах шукають засіб, що дозволяє розслабитися, або хоча б на якийсь час забути про реальні проблеми.

Лікування наркоманії в Хмельницькому

Головні правила успішного лікування наркотичної залежності

Кількість пацієнтів, які страждають наркотичною залежністю, постійно збільшується. У великих, багатонаселених містах придбання наркотиків не є особливою проблемою, що погіршує ситуацію.

Позбавити людину від патологічної залежності, повернути його до повноцінного, тверезого життя допоможе тільки своєчасне звернення за професійною допомогою. Сучасні приватні центри працюють за міжнародними стандартами, застосовуючи ефективні методи медикаментозного лікування та психологічної реабілітації, що дозволяє гарантувати досягнення позитивних результатів, навіть у найбільш складних, запущених випадках.

Спочатку фахівці виявляють причини розвитку наркотичної залежності у пацієнта, аналізують його оточення, обстановку, що панує в сім’ї, соціальний фактор. Тільки після цього, на підставі результатів зібраного анамнезу та попередньої діагностики, розробляється індивідуальний терапевтичний курс.

Наркотичні речовини руйнують фізичне здоров’я, організм, психіку та особистість людини, викликають ряд незворотних наслідків. Тому для досягнення стабільних, позитивних результатів, важливо не втрачати часу, а якомога швидше звертатися до фахівців.

Навіть якщо хворий знаходиться в стадії заперечення і відмовляється від допомоги, професіонали зможу підібрати потрібні аргументи, сформувати у людини правильні, здорові мотивації, прийняти усвідомлене рішення про проходження подальшого лікування.

Чим небезпечна наркоманія?

Наркоманія дає регулярні, сильні навантаження на організм людини. В першу чергу, зміняться особистість і поведінку хворого. У наркоманів виявляються такі симптоми, як загальмованість, запальність, агресивність, дратівливість, замкнутість, психоемоційна нестабільність. Багато пацієнтів починають брехати і навіть йдуть на злочини, аби дістати кошти на чергову дозу наркотику. Звикання розвивається дуже швидко, в найкоротші терміни пошкоджується головний мозок і центральна нервова система.

Помітивши у близької людини дивні зміни в поведінці, різкі перепади настрою, підвищену стомлюваність, необхідно в терміновому порядку звернутися до фахівців і отримати професійну консультацію. Лікарі допоможуть лікувати абстинентний синдром, провести детоксикацію організму, запропонувати варіанти подальшого лікування. Тільки кваліфікована допомога дозволить уникнути передозування, важкої інтоксикації й прогресування захворювання, що загрожує смертельним результатом.

Фахівці перед початком курсу проведуть обов’язкове обстеження, поговорять з пацієнтом і його родичами. Такий підхід дає можливість зібрати необхідну інформацію, оцінити стан здоров’я та психіки хворого, виявити фактори, що спровокували залежність. Кожному пацієнту гарантується абсолютна безпека лікування і помітне поліпшення стану, вже з перших днів реабілітаційного курсу.

Про переваги центру

Філії центру розташовані у всіх великих містах і населених пунктах країни, що забезпечує максимальну зручність для оформлення наркозалежним пацієнтам, їхнім родичам. Кожна клініка оснащена необхідним сучасним обладнанням. У штаті працюють не тільки наркологи, а й психологи, психотерапевти, медичні фахівці. У центрі для реабілітантів надаються комфортні умови проживання, наближені до домашніх.

На вищому рівні організована медична та психологічна допомога, що дозволяє у повній мірі подолати патологічну залежність.

Курс лікування наркозалежності

Лікування наркотичної залежності в сучасному приватному центрі, не обмежується однією лише детоксикацією. Успішна реабілітація – це ціла програма, що включає в себе кілька основних етапів:

 1. Підготовчий період (діагностика, збір анамнезу, розробка терапевтичного курсу) – триває від 3 до 6 тижнів.
 2. Реабілітаційний період (об’єднує в собі адаптацію, інтеграцію, стабілізаційний етап) – займає близько півроку.
 3. Ресоціалізація – підготовка до виходу в соціум і безпосередньо соціальна адаптація – триває від 3 місяців до півроку.

Лікування та реабілітація наркозалежних – це тривалий процес. Однак такий комплексний, поетапний терапевтичний курс дозволяє усунути прояви як хімічної, так і психологічної залежності, докорінно змінити життя пацієнта. Після госпіталізації у реабілітантів з’являються нові цілі, прагнення, змінюється коло спілкування, відносини з родичами. Завдання реабілітації полягає в усуненні факторів, що спровокували розвиток наркотичної залежності, підвищенні якості життя пацієнта в усіх сферах.

Лікування наркоманії в Хмельницькому

Програми реабілітації

Програми і методики для лікування наркозалежних пацієнтів фахівці підбирають в індивідуальному порядку. Обов’язково проводиться курс медикаментозної терапії. Потім з людиною психологи працюють індивідуально, допомагаючи йому сформувати правильні мотивації, розібратися з причинами захворювань та пошуком способів їх усунення.

Подальша реабілітація включає в себе методики: арт-терапія, заняття у групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків», працетерапія, сеанси сімейного системного психоаналізу, Гештальт-терапія.

Грамотна психокорекція дозволяє позбутися від більшості проблем морального характеру, сприяє духовному зростанню та особистісному розвитку реабілітантів.

Чому саме ми?

Центр «Медікон» у Хмельницькому вигідно вирізняється з-поміж інших установ, що займаються лікуванням наркоманії, завдяки незаперечних переваг:

 1. Комплексний підхід до боротьби з наркозалежністю.
 2. Розробка індивідуальної програми реабілітації.
 3. Гарантоване дотримання політики конфіденційності, відсутність взяття на облік.
 4. Госпіталізація, надійна ізоляція й знаходження у здоровому суспільстві.
 5. Широкий спектр послуг, що надається.
 6. Надання допомоги та психологічної підтримки ближньому оточенню реабілітантів, лікування співзалежності.

Професійне лікування наркоманії завжди дає позитивні результати. До кожного пацієнта, фахівці шукають особливий підхід, що дозволяє повернути його до повноцінного, тверезою, щасливого життя.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Хмельницькому

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі