Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Києві

ЩО ТАЇТЬ У СОБІ ІГРОВА ЗАЛЕЖНІСТЬ?

Ігроманія … Здавалося б, що може бути поганого в такому, на перший погляд, нешкідливе захоплення іграми. «Це ж не алкоголізм, наркоманія чи токсикоманія! Невже дійсно такій людині необхідно лікування ігрової залежності в Києві? Адже він не шкодить своєму здоров’ю, не небезпечний для суспільства », – міркує більшість.

А тим часом в Україні тисячі сімей безуспішно борються з захопленням когось із близьких людей комп’ютерними іграми, ставками на тоталізаторі, в казино або грою в карти на гроші. Так руйнуються сім’ї, продаються всі цінні речі, геймер рано чи пізно втрачає роботу, друзів, з головою ідучи в ту реальність, де йому комфортно, адже тут панує адреналін і бажання будь-що-будь відігратися. А закінчується все дуже плачевно: багато ігроманів кінчають життя самогубством, спиваються або «сідають» на голку.

Лікування ігроманії в Києві Безумовно, названі залежності різних рівнів, але мало хто знає, що лудомания, або гемблінг, як по-науковому називають пристрасть до азартних ігор, розвивається набагато швидше. Для цього досить від кількох годин до одного-двох тижнів.

Лікування ігроманії є досить складний, індивідуально обумовлений і тривалий період терапії, який може проводитися як із застосуванням медикаментів, так і з використанням виключно психологічних практик.

СИМПТОМИ РОЗВИТКУ ЛУДОМАНІЇ

Даний патологічний стан може проявлятися самостійно або на тлі інших психічних розладів (рецидивних депресій, шизофренії, нервових зривів). На думку фахівців, що займаються лікуванням ігроманії в Києві, цьому явищу передує цілий комплекс патопсихологічних, нейрохімічних або біологічних факторів. Якщо ви помітите, що хоч один з перерахованих нижче ознак стосується особисто вас – це серйозний привід задуматися і негайно почати лікування ігроманії в Києві:

 1. ігровий процес затьмарює інші думки і бажання;
 2. під час гри людина відчуває сплеск емоцій, який можна порівняти з вибухом;
 3. при зупинці ігрового процесу відзначається неконтрольований гнів, роздратування;
 4. людина приходить грати, щоб абстрагуватися від зовнішніх проблем;
 5. ігроман обманює близьких, приховує від них свою пристрасть;
 6. навіть втрачаючи роботу, сім’ю, залежний не може зупинитися в своєму завзятті.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: СУЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У КИЄВІ

Центр «Медікон» ефективно працює з багатьма пацієнтами, які потрапили в пастку залежності від азартних ігор, вже більше 10 років. Висококласні психологи і психотерапевти розробили піврічний курс реабілітації, який базується на програмі «12 кроків» з використанням групової та сімейної психотерапії.

Лікування ігроманії в Києві фахівцями центру «Медікон» проходить:

 • анонімно;
 • в атмосфері співучасті, довіри і взаєморозуміння;
 • комплексно, поетапно;
 • в стаціонарах закритого типу;
 • з використанням новітніх технологій і методик.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі