Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Києві

«Для людини, яка не знає, куди він пливе,
жоден вітер не буде попутним »
Сенека

Наркоманія – підступний ворог української нації.

Протягом декількох десятиліть проблема лікування наркоманії для нашого суспільства звучить особливо гостро. Виділяють кілька періодів у розвитку української наркоситуації:

  • 30-60-ті роки ХХ століття, коли офіційно в СРСР наркотиків не було. Цьому сприяли жорстка цензура, консервативна політика і незатребуваність рубля на Заході;
  • 80-ті роки ХХ століття – масове поширення макової соломки та коноплі, завезеної солдатами з Афганістану;
  • 90-ті роки ХХ століття – наш час – полінаркоманія (вживання декількох видів наркотичних речовин) і «аптечна наркоманія» здобули масштаби епідемії. За неофіційними даними, більше 1 млн. Українців – наркозалежні.

Небезпечна не тільки залежність, що призводить до деградації особистості, а й ризик заразитися інфекційними захворюваннями: 95% наркоманів хворі на гепатит, інші – на СНІД, сифіліс. Це супроводжується гнійними захворюваннями, шизофренією, цирозом. Більшості наркоманів, які почали свою наркокарьеру в 90-х роках, вже немає в живих. Нехай це звучить негуманно, але відоме прислів’я говорить: «Все наркомани колись кинуть вживати наркотики … Деяким це вдається зробити за життя».

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Лікування від наркотиків в Києві

За даними національного звіту Міністерства охорони здоров’я, рівень поширення наркоманії в українській столиці дуже великий і наближається до епідпорогу (294 наркомана на 100 тис. Населення). При цьому в деяких лікарнях керівництво скорочує посаду лікаря-нарколога для підлітків. І хоча в місті створена інфраструктура всіляких клінік, служб, центрів, які проводять лікування наркоманії, ситуація не поліпшується, а, навпаки, посилюється. Знайти установа, де займаються лікуванням наркоманії в Києві комплексно і кваліфіковано, досить складно.

Переможи залежність з нами!

Заснований в 2005 році, Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно займається лікуванням наркоманії в Києві. Тут працює команда висококласних наркологів, психологів, психотерапевтів і експертів з хімічної залежності. Всі вони переконані, що лікування наркозалежності – складний і кропіткий процес, що вимагає мотивації хворого і професіоналізму фахівців.

Курс перебування в центрі розрахований на 6 місяців. Він адаптований до психологічної методикою «12 кроків» і складається з наступних етапів:

  1. Абсолютне утримання від наркотиків і очищення організму від токсичних речовин сертифікованим методом детоксикації;
  2. Реабілітант стає повноцінним учасником терапевтичного середовища. Завдяки роботі в групі співзалежних, психотренінг, консультацій він вибудовує новий формант своєї поведінки, знаходить нові життєві орієнтири;
  3. Робота над відновленням цінностей спілкування. Сімейні психологи працюють з пацієнтом і його сім’єю.
  4. Стабілізаційний період, мета якого – допомогти людині заново адаптуватися в суспільстві.

Лікування наркоманії (Київ) на базі наркологічного центру «Медікон» проходить гарантовано анонімно, з позитивною динамікою і в комфортабельних умовах. Ми допоможемо вам позбутися від залежності і знайти себе!

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Києві

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі