Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Консультація психотерапевта

У житті досить часто трапляються ситуації, коли може знадобитися консультація психотерапевта. Попри те, що в нашому суспільстві поширена думка про те, що за допомогою до цих фахівців звертаються тільки люди, які страждають різними формами психічних захворювань, це абсолютно не так.

Річ у тім, що всі ці на перший погляд звичайнісінькі проблеми можуть в майбутньому стати причиною серйозних проблем з психічним здоров’ям. Страхи можуть перерости в неврози, депресія привести до суїцидальних спроб і так далі. Однак, все це можна запобігти, якщо вчасно звернути увагу на власне здоров’я.

Консультація психотерапевта допоможе вам розібратися в собі, вирішити накопичені проблеми, відновити втрачену душевну рівновагу, повернути радість життя. Але тільки за умови, що ви знайдете собі грамотного фахівця, якому ви будете довіряти. Звичайно, зробити це не дуже просто.

Навіть якщо ви чітко вирішили для себе, що хочете звернутися за консультацією до психотерапевта, то при першому візиті вам все одно буде трохи незвично. Це цілком природно – включаються захисні реакції організму. Але грамотний психотерапевт допоможе вам подолати незручність, дійти до істинних причин ваших проблем. Після цього ви разом зможете знайти рішення і виробити методику лікування.

Однак тут є ще одна проблема – як знайти психотерапевта, який зацікавлений не в грошах, а в лікуванні пацієнта і прагне допомогти йому знайти душевний спокій? На жаль, на ринку медичних послуг зустрічаються недобросовісні фахівці, і через них в очах деяких громадян приватна медицина сильно дискредитована. Отримати висококваліфіковані послуги психотерапевтів у нас. Тут вам гарантовані анонімність, розуміння та індивідуальний підхід.

Переваги

Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Безкоштовно заберемо з аеропорту чи вокзалу
Значно покращимо стан уже в перший день
Значно покращимо стан уже в перший день
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі