Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Ужгороді

ЛСД, екстазі, героїн, кокаїн, марихуана … Нарко-різноманітністю сьогодні можна мало кого здивувати. Найсильніший патологічний потяг, залежність психіки і всього організму вимагає обов’язкового лікування наркоманії. Без його адекватного і своєчасного проведення людина ризикує заразитися СНІДом, гепатитом, перетворитися в безлику особина або померти від передозування.

Як лікують наркозалежність?

Нерідко наркозалежні люди приховують свої статки від близьких, аргументуючи це тим, що зможуть «зістрибнути» в будь-який момент. Насправді це самообман! Фахівці з лікування наркоманії в Ужгороді переконані, що боротися з непереборним пристрастю необхідно поетапно і тривало.

Незважаючи на те, що в Україні ринок надання такого роду послуг представлений різними підходами, остаточно позбутися наркозалежності можуть не всі. Світова статистика свідчить, що всього лише 2-3% колишніх наркоманів не повертаються до маніакальному потягу.

Це пояснюється тим, що по-перше, у багатьох установах допомагають подолати тільки фізичні аспекти залежності (синдром ломки). Безумовно, такий підхід дає швидкий (достатньо кількох тижнів!), Але, на жаль, короткочасний результат. А по-друге, позбутися психологічної наркозалежності навіть за допомогою фахівців вкрай складно.

Окремо варто відзначити поширену в наркодиспансері нашої країни форму замісної підтримуючої терапії, від якої давно відмовилися багато європейських країн з огляду на те, використані в її рамках препарати викликають ще більшу залежність організму.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Лікування наркоманії в Ужгороді центром «Медікон»

Працюючі у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» компетентні фахівці практикують системний підхід, який базується на первинній організменной очищенні від токсинів з подальшим психосоціальним супроводом, розрахованим на 6 місяців.

Лікування наркоманії в «Медікон» проходить в стаціонарі, що передбачає найсуворіші вимоги до дисципліни, ізольованість пацієнта від «друзів» по наркозавсімості і насичений розпорядок дня.

Особливістю лікування наркоманії в Ужгороді на базі «Медікона» є те, що фахівці центру допомагають наркозалежному остаточно забути про наркотики і при цьому відновити колишні теплі відносини в родині.

Таким чином, реабілітація полягає в таких етапах:

  1. Детоксикації, що проводиться досвідченим, сертифікованим наркологом після докладного вивчення анамнезу.
  2. Колективної / індивідуальної психологічно акцентованою роботі за програмою «12 кроків».
  3. Побудові нових міжособистісних відносин у форматі батьківських / співзалежних груп. Подібна форма терапії давно зарекомендувала себе в європейських і американських спецклініках.
  4. Соціальної адаптації.

Наші сертифікати

Медіконовскі переваги

У «Медіконі» лікування наркоманії (Ужгород) характеризується такими безперечними перевагами:

  • комплексним і професійним підходом;
  • конфіденційністю;
  • примусовим лікуванням (якщо необхідно);
  • комфортом перебування;
  • інноваційними техніками;
  • непідробною підтримкою і увагою до пацієнтів і після закінчення реабілітаційної програми.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі