Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Луцьку

Існує думка, що колишніх наркоманів не існує. Серйозно підсівши на наркотики, шанси залежної людини вирватися з психотропних кайданів тільки власними силами, без підтримки близьких і допомоги фахівців, рівні нулю.

Вирішальну роль в процесі лікування наркоманії відіграє бажання самої людини її перемогти. Адже без мотивації до одужання подібне лікування можна порівняти з порятунком від опіків того, хто не покидає палаючий будинок. У таких випадках не варто сподіватися на позитивний, а головне, тривалий результат. До того ж, це питання слід розглядати не тільки в контексті фізіології, але і психіки.

Позбавлення від наркозалежності на фізичному рівні можна домогтися досить швидко: достатньо припинити вживання прийому наркотиків, очищення організму від токсинів і консультації лікаря. Але як бути з психологічною залежністю? Адже саме вона важко піддається корекції і служить найчастішим чинником «зривів». За статистикою, всього 2-3% людей вдається назавжди забути про свою пристрасть.

Лікування наркоманії в Луцьку

Як і по всій Україні, в лікуванні наркозалежності в Луцьку потребують сотні людей, але мало хто з них знаходять в собі сили зізнатися в цьому. Рідні наркомана намагаються всіма силами йому допомогти, переконати, тому схильні вірити всім, хто дає хоч якісь шанси на одужання. Але не завжди таке завзяття приносить очікувані результати. Багато наживаються на людському горі, тому величезна кількість псевдоклінік і релігійних сект, що займаються лікуванням наркоманії в Луцьку, вражає своїм цинізмом.

Щоб досягти позитивної динаміки і значних змін в деструктивному поведінці наркозалежного, необхідно лікування наркоманії, що проводиться компетентними, вузькопрофільними фахівцями з великим досвідом і бездоганною репутацією.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

 

«Медікон» – наркологічний центр з 10-річним досвідом роботи

Саме цими професійними якостями відрізняються співробітники Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який існує з 2006 року.

За цей час медіконовскім психологам, психотерапевтам і наркологам вдалося допомогти сотням реабілітантів отримати шанс на нове життя. Безумовно, пропонований процес реабілітації тривалий і зовсім не простий, але програма вже апробована в усіх обласних центрах, а її успіх доведений.

Виходячи з цього, реабілітаційний курс лікування наркоманії в Луцьку структурований на кілька етапів:

   1. Позбавлення від фізіологічної «ломки» (абстинентного синдрому), внутрішнє очищення детокс-методом;
   2. Боротьба з різними проявами залежності від наркотиків на рівні психіки за американською програмою «12 кроків» (тренінги, консультації, робота в групах співзалежних);
   3. Формування компетенції здорового способу життя і адекватного процесу комунікації (елементи трудотерапії, насичена культурно-спортивна програма, робота в батьківських групах);
   4. Повторна адаптація в суспільстві – ресоціалізація.

Лікування наркоманії (Луцьк) в центрі «Медікон» відрізняється:

   • анонімністю перебування;
   • індивідуальним, кваліфікованим підходом до пацієнтів;
   • комфортними умовами;
   • додатковою роботою з сім’єю наркозалежного;
   • можливістю примусового лікування і виклику лікаря-нарколога додому.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Луцьку

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі