Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Бориславі

Пройти лікування алкоголізму в Бориславі доступне, ефективне і повністю конфіденційне тепер можна, звернувшись в наркологічний центр «Медікон». Співробітники даної спеціалізованої установи допомогли вже 1380 залежним людям повернутися до нормального тверезого життя. Вони знають, як допомогти і перемогти алкоголізм назавжди, без зривів і рецидивів.

Як проходить лікування?

Лікування від алкоголю в Бориславі в приватній клініці – це послідовна програма:

 1. Консультування – професійні консультації надаються безкоштовно родичам алкозалежної людини в телефонному режимі. Фахівці підкажуть, як правильно взаємодіяти з людиною, що знаходиться в стані сильного алкогольного сп’яніння, мучаться від ознак абстиненції і не виходять з багатоденного запою. При необхідності буде надана така послуга, як виклик нарколога на дім і трансфер пацієнта до лікувального закладу.
 2. Діагностика та огляд. Проведення діагностики, бесіда з пацієнтом, аналіз результатів анамнезу – це необхідна інформація, що дозволяє фахівцеві розробити найбільш результативний і безпечний терапевтичний курс, з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку.
 3. Складання плану програми реабілітації. Співробітники центру знають, що алкоголізм є психологічною проблемою. Тому для кожного реабілітанта складається індивідуальна програма терапії, що включає в себе підбір медикаментозних препаратів і методик.
 4. Купірування фізичної залежності. Проводиться за допомогою детоксикації. Дана процедура усуває стан абстинентного синдрому, забезпечує виведення з запою в Бориславі, дозволяє домогтися стану тверезості. Тільки після стабілізації фізичного стану та усунення тяги до вживання спиртного (хоча б на нетривалий час) людина може бути включена в наступний процес психологічної реабілітації.
 5. Відновлення. Тривале вживання алкоголю негативно позначається на фізичному здоров’ї пацієнта, на його психіці, особистісних якостях. Тому лікувальний курс передбачає обов’язкове проведення заходів, спрямованих на відновлення особистості хворого, нормального функціонування внутрішніх органів та систем.
 6. Психологічна реабілітація – проводиться за допомогою Міннесотської програми «12 кроків», доповненої елементами сімейного психоаналізу, методів мотиваційного посилення і когнітивно-біхевіоральної теорії. Також в центрі проходять тренінги та майстер класи, заняття творчістю (арт-терапія), трудотерапія.
 7. Пост-реабілітаційний період. Опинившись у звичному для себе середовищі, колишній алкозалежний все ще психоемоційно не стабільний і схильний до різних спокус. Тому для профілактики рецидиву, йому надається супровід (консультації, відвідування центру, зустрічі), допомога в соціальній адаптації.

Така комплексна програма дає відмінні результати. Статистика показує, що понад 30% реабілітантам вдалося не тільки подолати хворобу, а й значно поліпшити якість свого життя.

Борислав – промислове місто львівської області, де проблема алкогольної залежності стоїть досить гостро. Щорічно тут фіксується близько 100 алкозалежних пацієнтів. Причому спостерігається небезпечна тенденція до збільшення показників дитячого і підліткового алкоголізму.

Лікування алкоголізму в Бориславі

Послуги та пропозиції: основний підхід і додаткові заходи

Наркологічна клініка «Медікон» надає види послуг:

 1. Безкоштовні консультації.
 2. Цілодобовий виклик фахівців на дім.
 3. Примусове лікування алкогольної залежності (метод інтервенції).
 4. Допомога родичам пацієнта і лікування співзалежності.
 5. Надання базової соціальної, юридичної, сімейної освіти.
 6. Підтримка випускників в пост-реабілітаційному періоді.

Для того щоб отримати додаткову інформацію або замовити певну послугу, достатньо зателефонувати до відділення центру або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі