Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Червонограді

Лікування алкоголізму в Червонограді, купірування похмільного синдрому, кодування, повноцінний реабілітаційний курс з подальшою ресоціалізацією – всі ці послуги пропонує наркологічний центр «Медікон».

Детоксикація і лікування запоїв

Виведення із запою в Червонограді – одна з найбільш затребуваних послуг. З цієї процедури починається лікування алкогольної залежності, до неї іноді вдаються люди, охочі скористатися короткостроковими заходами.

Звертатися до фахівців слід, якщо людина вживає спиртне більше 3 днів поспіль. Оскільки висока ймовірність розвитку психічних розладів, білої гарячки, кишкових кровотеч і навіть набряку головного мозку, що загрожує загибеллю пацієнта.

Процедура проводиться медикаментозними та апаратними методами за допомогою детоксикації. Після цього з пацієнтом і його родичами проводяться мотивуючі бесіди, спрямовані на формування правильних прагнень і усвідомлення необхідності подальшого повноцінного лікування алкогольної залежності в стаціонарі. Можливий також трансфер хворого в клініку.
особливості терапії

Лікування від алкоголю в Червонограді носить комплексний характер. Пацієнтам надається медична допомога, спрямована не тільки на детоксикацію і зняття похмільного синдрому, а й повноцінне відновлення уражених органів і систем, лікування супутніх захворювань.

Основою реабілітаційного курсу є психотерапія і заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Суть психологічної реабілітації полягає в усвідомленні алкозалежною людиною своєї проблеми і всіх її наслідків, виявленні та усуненні провокуючих чинників. Цьому сприяють індивідуальні психологічні консультації, практика мотиваційного посилення, трудотерапія і сеанси сімейно-системного психоаналізу.

Оскільки лікування проходить в стаціонарах умовах, то для реабілітантів розробляється дієтичне меню і програма фізичного відновлення: режим, вітамінотерапія, фізичні навантаження і прогулянки на свіжому повітрі. А усунення психологічної залежності сприяє насичений графік, щоденна робота над собою, відвідування різних заходів, лекцій, майстер-класів та тренінгів особистісного зростання, елементи арт-терапії.

В результаті людина свідомо відмовляється від алкоголю. Як правило, залежність розвивається на тлі певних психологічних проблем або відсутності інтересів, життєвих цілей і прагнень.

Червоноград – промислове місто, з добре розвинутою економічною сферою. Кількість проживаючих тут алкоголіків не так велика, як у інших населених пунктах, проте в місті проживає достатня кількість людей, які потребують кваліфікованої допомоги.

Лікування алкоголізму в Червонограді

Соціальна адаптація колишніх алкозалежних

На жаль, навіть благополучно пройдений реабілітаційний курс не дає гарантії повного одужання і не виключає ризиків рецидиву алкоголізму. Особливо велика ймовірність зриву перші півроку після виписки з клініки. Психіка людини ще не стабільна, і втративши контроль і підтримку, до яких він звик під час перебування в центрі, зіткнувшись зі спокусами зовнішнього світу і численними проблемами, які вимагають рішення, він знову намагається знайти розраду в спиртному.

Попередити рецидив і налагодити життя реабілітанта допомагають адаптаційні програми і терапевтичний супровід, що надається випускникам центру. Реабілітанти спілкуються з психологом, відвідують заняття в групах взаємодопомоги та сеанси сімейної психотерапії, що сприяє стилізації психоемоційного стану.

Волонтери та соціальні працівники надають випускникам допомогу в плані отримання освіти або підвищення рівня кваліфікації, влаштуванні на роботу. Деякі реабілітанти після завершення лікувального курсу вирішують змінити сферу діяльності, в чому їм надається сприяння.

Активна робота ведеться і з членами сім’ї пацієнта, від яких теж багато в чому залежить тривалість ремісії. Крім сеансів сімейної психотерапії фахівці центру особисто спілкуються з ближнім оточенням реабілітантів, надаючи їм індивідуальні консультації, допомагаючи подолати співзалежність.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі