Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Моршині

Алкоголізм – це серйозне захворювання, впоратися з яким своїми силами на пізніх стадіях розвитку патологічного процесу практично неможливо через яскраво вираженої фізичної та психологічної залежності. Однак комплексне лікування алкоголізму в Моршині пропонує реабілітаційний центр «Медікон». Співробітники допомагають впоратися з цією хворобою навіть в найважчих клінічних випадках.

Як проходить лікування?

Лікування від алкоголю в Моршині в приватній клініці повністю відрізняється від терапії, пропонованої наркодиспансером. На початкових етапах пацієнтові надається необхідна медична допомога, проводиться детоксикація, зняття симптомів гострої абстиненції, що дозволяє стабілізувати фізичний стан хворого і тимчасового купірувати тягу до спиртних напоїв.

Однак основний акцент робиться на психологічну реабілітацію і роботу з мотиваціями алкозалежної людини. Кожному пацієнту надають психоемоційну підтримку фахівців на всіх стадіях терапевтичного курсу. Програма реабілітації розробляється з урахуванням стадії алкогольної залежності, темпераменту і психотипу пацієнта. Фахівці практикують такі методи лікування алкогольної залежності:

 1. Працетерапія.
 2. Психоаналіз.
 3. Сеанси сімейної психотерапії.
 4. Арт-терапія.
 5. Тренінги особистісного зростання.
 6. Заняття в групах взаємодопомоги.
 7. Кодування від алкоголізму.
 8. Медикаментозна терапія, підшивка.
 9. Гіпноз.

Слід зазначити результативність колективної психотерапії за програмою «12 кроків», яка забезпечує людині потужну підтримку, духовне зростання, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві. Насичена програма реабілітації дозволяє людині змінити свою думку. Позбутися від алкогольної залежності на фізіологічному і психоемоційному рівнях.

Реабілітаційний курс проводиться в умовах госпіталізації, де для постояльців створені максимально комфортні умови і затишна, наближена до домашньої обстановка. Перебування в центрі дозволяє забезпечити спостереження за пацієнтом, ізоляцію його від згубно впливаючого оточення. Надати можливість сучасного надання медичної та психологічної допомоги. При стаціонарному лікуванні кожен пацієнт може бути впевнений в дотриманні політики конфіденційності і не побоюватися розголосу своєї проблеми.

Під час перебування в клініці повністю виключається ймовірність придбання і вживання алкоголю. Необхідність дотримання режиму, спортивні тренування, численні заходи, цікаве і пізнавальне дозвілля, зміна обстановки, грамотно збалансоване харчування, лікування супутніх захворювань і підтримуюча терапія – позитивно позначаються на психіці, нервовій системі і фізичному стані реабілітанта.

Моршин – вважається одним з кращих курортних міст України, куди жителі всієї країни приїжджають на оздоровлення. Однак при цьому статистика показує, що проблема алкоголізму тут стоїть також гостро, як і в інших містах Львівської області.

Лікування алкоголізму в Моршині

Додаткові послуги

Крім лікування алкогольної залежності в стаціонарних умовах, наркологічна клініка «Медікон» надає своїм пацієнтам такі послуги:

 1. Безкоштовне консультування від профільних фахівців.
 2. Цілодобовий виклик нарколога на дім.
 3. Виведення із запою в Моршині, лікування білої гарячки, гострої алкогольної інтоксикації.
 4. Проведення примусового лікування алкогольної залежності, з використанням методу інтервенції.
 5. Надання допомоги членам сім’ї реабілітанта в подоланні співзалежності.
 6. Попередня діагностика і розробка індивідуальної програми реабілітації.
 7. Терапія супутніх захворювань і ускладнень алкоголізму.
 8. Допомога в подальшій соціальній адаптації випускників, гарантована підтримка в пост реабілітаційному періоді.
 9. Трансфер пацієнта в клініку.

Гарантувати стовідсоткове лікування від алкоголізму неможливо. Грамотний і комплексний реабілітаційний курс дозволяє досягти стабільної ремісії, значно поліпшити стан хворого вже на протязі перших днів лікування.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі