Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Новому Роздолі

Ви або ваша близька людина страждаєте від алкоголізму? Ви зневірилися в допомозі наркодиспансерів і народних методів? В такому випадку, вам варто звернутися до справжніх професіоналів, що пропонують грамотне, комплексне лікування алкоголізму в Новому Роздолі, з подальшою підтримкою випускників в пост-реабілітаційному періоді.

Термінова допомога

Лікування від алкоголю завжди починається з надання пацієнту екстреної, медичної допомоги. Для подібних випадків існує послуга – виклик лікаря-нарколога на дім. Показаннями до виклику фахівця є:

  1. Вживання спиртних напоїв протягом 5 і більше діб.
  2. Алкогольний делірій (біла гарячка).
  3. Гострі ознаки абстинентного синдрому.
  4. Неадекватний психоемоційний стан пацієнта, безпричинна тривожність, дратівливість, спалахи агресії.
  5. Галюцинації.
  6. Непритомні стану.
  7. Ознаки отруєння і передозування (нудота, блювота, лихоманка).
  8. Затруднення дихальної функції.
  9. Порушення серцевого ритму.

Грамотний фахівець проведе виведення із запою в Новому Роздолі шляхом екстреної детоксикації організму, антидотної терапії, очисних крапельниць, сорбентів, кодування і підшивки. Детоксикація необхідна, якщо потрібно швидко привести людину в тверезий стан і позбавити її від похмільного синдрому.

Однак на цьому медична допомога не закінчується. Лікар проводить огляд хворого, призначає йому заспокійливі, седативні, знеболюючі, підтримуючі препарати, вітамінно-мінеральні комплекси та імуномодулятори для проведення симптоматичного лікування.

В умовах госпіталізації лікарі здійснюють повноцінну діагностику, виявляючи захворювання, що розвинулися на тлі алкоголізму, і починають їх лікування. Також протягом усього терапевтичного курсу реабілітанти правильно харчуються, дотримуються режиму, займаються спортом, щодня здійснюють прогулянки на свіжому повітрі, що сприяє повноцінному відновленню пошкоджених органів і систем.

Лікування алкоголізму в Новому Роздолі

Психотерапія в лікуванні алкоголізму

Лікування алкогольної залежності в спеціалізованій приватній клініці не обмежується короткостроковими методами. Кодування, гіпноз і підшивки дають лише тимчасовий ефект і можуть застосовуватися лише на самому початку терапевтичного курсу. Ключовий акцент робиться на психологічну реабілітацію, що дозволяє усунути причини розвитку алкоголізму.

В основі лежать індивідуальні психологічні консультації та заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Дана методика є найбільш ефективною в боротьбі з алкогольною залежністю. Оскільки дозволяє пацієнтові утвердитися в правильних мотиваціях, визнати свою проблему, усвідомлено прийняти допомогу з боку фахівців, отримати необхідну підтримку.

Крім того, заняття за даною програмою сприяють розкриттю внутрішнього потенціалу і духовного розвитку реабілітанта, а перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві дозволяє відновити втрачені навички спілкування і поведінки в соціумі.

Обов’язковим елементом реабілітаційної програми є сімейна психотерапія. Часто нерозуміння в сім’ї призводить до того, що людина починає шукати розради у чарці. Грамотний психолог допомагає налагодити теплі і довірчі відносини між близькими людьми. Крім того, ближньому оточенню реабілітанта надається необхідна психологічна допомога, спрямована на подолання співзалежності.

Новий Розділ вважається одним з найбільш кримінальних міст не тільки львівської області, а й України. Тому не дивно, що ситуація з розвитком алкогольної залежності тут складається критична, Проблему ускладнює відсутність власного наркодиспансера і дефіцит кваліфікованих фахівців, які практикують довгострокові методи лікування.

Наркологічна клініка «Медікон» гарантує всім своїм пацієнтам суворе дотримання політики конфіденційності, індивідуальний підхід і комфортабельні умови проживання. При цьому вартість послуг центру цілком розумна і доступна для кожного.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі