Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії у Львові

Лікування ігроманії у Львові

Довгий час ігроманія вважалася проблемою розвинених країн. На сьогоднішній день з нею стикаються багато українських родин, не залежно від рівня доходу і професії. Сотні молодих людей часто у віці 20-35 років потребують лікування ігроманії у Львові. Україна вже увійшла в трійку країн з розповсюдження гемблинга (від англ. To gamble – грати в азартні ігри), зареєстрованого Міжнародною організацією охорони здоров’я як захворювання.

ЩО ПЕРЕДУЄ ЛІКУВАННЮ ІГРОМАНІЇ

Близько 10% населення земної кулі схильне до ігрової залежності. У нашій країні 4% людей вважаються патологічними ігроманами. Це не обов’язково жителі великих міст, в селах вона проявляється по-своєму. Лотерейні квитки, гра в карти на гроші, автомати, казино, комп’ютерні «стрілялки», тоталізатор – все це форми реалізації гемблинга.

Якщо людина невпевнений у собі, його самоорганізація і внутрішній контроль слабо виражені, то яскраве обладнання, спеціальна акустика і мерехтливі вогні закладів, що спеціалізуються на азартних іграх, обов’язково приверне його увагу. До того ж за грою забуваються всі побутові проблеми, сварки, зникає нервове напруження. Так, всього за пару годин можна «втягнуться» і поповнити ряди лудоманів.

ОЗНАКИ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ГРИ

Серед перших симптомів, що сигналізують про можливе прояві ігроманії, виділяють:

 1. збільшення ігрового часу;
 2. превалювання думки про майбутні комбінаціях, ставках;
 3. нездатність вчасно зупинитися;
 4. стан психологічного дискомфорту поза грою;
 5. «ігровий драйв» від відчуття ризику.

Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності (Львів), акцентують увагу «помірних» геймерів на наступних ознаках, на підставі яких прийнято ставити діагноз «Ігроманія»:

 1. гравець витрачає більше часу і грошей, ніж планував;
 2. щоб отримати потрібний емоційний ефект, він робить великі ставки;
 3. якщо гра зривається, виникає гнів і роздратування;
 4. «полює» за виграшем;
 5. людина постійно шукає гроші на гру;
 6. заради цього жертвує роботою і сім’єю;
 7. кілька разів намагається «зав’язати», але безуспішно;
 8. незважаючи на великі борги, продовжує грати.

Якщо 3 пункту з цього переліку стосуються саме вас – вам вже необхідно лікування ігроманії у Львові.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ (ЛЬВІВ)

Наша установа спеціалізується з першого дня свого відкриття ще в далекому 2006 році на лікуванні всіх видів залежності (ігровий, алкогольної, наркотичної), які в частих випадках спостерігаються паралельно.

Розроблений психологами і психотерапевтами центру реабілітаційний 6-місячний курс базується на методиці «12 кроків». Він проходить з акцентом на психосоциальном супроводі і передбачає поетапне індивідуальне та групове психологічне консультування, трудотерапию, роботу з батьками і в групах співзалежних, елементи гештальт-терапії. Кінцевий результат – розвинений самоконтроль, нові життєві цінності і повноцінна ресоціалізація реабілітанта.

«Медікон» пропонує вашій увазі безсумнівно компетентне лікування ігроманії у Львові, яке виражається анонімністю перебування в закритих стаціонарах, кваліфікованим підходом і турботою про кожного пацієнта.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі