Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії Миколаїв

«Людина – все одно що цегла: обпалюючись, він стає твердим»
Б.Шоу

Наркоманія в Україні – широко поширене, доступне явище, особливо популярне в молодіжному середовищі. Соціальні потрясіння, політична нестабільність, корупція, правовий нігілізм сприяє її стрімкого зростання.

Що ж штовхає підлітка в пастку п’янкого дурману? Причин – безліч. Легковажність, соціальна незрілість, бажання отримати задоволення, насолодитися ейфорією … Думки «підсів» людини про те, що в будь-який момент він зможе кинути наркотики і лікування наркоманії йому не потрібно – всього лише ілюзія.

Наркоситуації в Миколаївській області: на межі епідпорогу

На сьогоднішній день в регіоні на 100 тис. Населення припадає 214 наркоманів. Цей показник відповідає четвертому місцю в національному рейтингу. Варто зазначити, що кількість наркозалежних з кожним роком стабільно зростає. До 80-х років ХХ століття в регіоні було зафіксовано поодинокі випадки наркозалежності, які лікувалися в обласній психоневрологічній лікарні. У 2014 році вже понад півтисячі людей пройшли курс замісної підтримуючої терапії, ефективність якої у багатьох експертів викликає сумніви. Так, за останні 50 років чисельність наркоманів збільшилася в 30 разів! А за кількістю психічних розладів у наркозалежних Миколаївська область – на першому місці по Україні.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Лікування наркоманії в Миколаєві

Як і по всій Україні, лікування наркоманії в Миколаєві може проводитися класичним чином в стаціонарних, амбулаторних умовах наркологічного диспансеру. Але практика показує, що при такому підході ремісія триває не більше року. Недостатньо лікувати тільки абстинентний синдром, прояви «ломки» (поганий апетит, сон, нервозність), людина повинна прийти до усвідомлення своєї проблеми і по-новому вибудувати подальшу поведінку. Саме цим принципом керується персонал Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який займається лікуванням наркоманії в Миколаєві. Центр працює більше 10 років і вже встиг допомогти сотням пацієнтів. Його філії представлені в 14 великих містах України, а використовувана методика – апробована і доведена.

Особливості лікування наркоманії в центрі «Медікон»

6-місячний курс лікування в наркологічному центрі «Медікон» методологічно адаптований до відомій програмі «12 кроків», значимість якої вже встигли оцінити багато зарубіжних і вітчизняних експертів. Курс складається з 4 етапів:

  1. Детоксикація організму від токсичних речовин;
  2. Адаптація в терапевтичної середовищі, робота з психологами, психотерапевтами в групах співзалежних над створенням нової поведінкової моделі;
  3. Відновлення нормального внутрісімейного спілкування в батьківських групах;
  4. Реінтеграція в соціум – допомога реабілітантами повернуться в суспільство.

Тут є можливість примусових заходів медичного характеру у випадках відсутності мотивації у хворого. Зателефонувати і проконсультуватися у фахівців центру можна цілодобово.

Лікування наркоманії (Миколаїв), що проводиться центром «Медікон», проходить анонімно, комплексно і кваліфіковано.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Миколаєві

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі