Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Одесі

Багато хто бачить в захопленні азартними іграми можливість підзаробити і відмінно провести час. Деякі ж вважають ігроманію (мед. Термін «лудомания») справжнім злом, механізми розвитку якої не до кінця вивчені з наукової точки зору. Але той факт, що вона вже погубила (і продовжує це робити!) Тисячі життів і колись щасливих сімей, не викликає сумніву. Незважаючи на офіційні заборони, багато різновидів азартних ігор стали «тіньовими» або перейшли в інтернет-площину, а тим часом у лікуванні ігрової залежності в Одесі потребують сотні молодих людей у ​​віці переважно 20-35 років.

ХТО СТАЄ ІГРОМАНОМ?

Лікування ігроманії в Одесі У зону ризику стати гравцем потрапляють найчастіше ті люди, які відчувають власну нереалізованість. З головою ідучи в гру, вони тікають від відповідальності і повсякденних проблем. Це можуть бути як зрілі чоловіки, так і підлітки. Жінки ж часто знаходять свою реалізацію якщо не на роботі, то в родині, дітях. Також ігрову залежність викликає переживання кризового моменту в житті.

Якщо даний патологічний стан спостерігається у дитини – це може свідчити про те, що його не сприймають оточуючі, в емоційному плані він відчуває холодність батьків, тому хоче знайти ту реальність, де його цінують і розуміють. Але при цьому саме в підлітковому віці лікування ігроманії в Одесі, як і по всій Україні, проходить з найбільшою результативністю, адже психіка підлітка ще піддається корекції.

ОЗНАКИ ЛУДОМАНІЇ

На думку експертів, які проводять лікування ігрової залежності в Одесі, про її наявність свідчать:

  • часто розширені зіниці;
  • відсторонений погляд;
  • роздратованість, нервозність;
  • неконтрольованість витрачених грошей і часу;
  • стан «ломки» без гри.

Не багато сучасних українських лікарів визнають даний стан захворюванням. Наприклад, в Німеччині, де за статистикою кожен другий житель – ігроман, існують навіть спеціальні анонімні курси лудоманів («гемблінг»). Німецькі фахівці практикують лікування з паралельним використанням медикаментів і методів психологічного впливу. У нашій же країні лікування ігроманії нерідко обмежується приписом седативних препаратів або рекомендаціями переключитися на інше хобі (риболовлю чи читання книжок).

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ В ОДЕСІ

Те, що ігроманія – серйозне захворювання, яке носить соціально-психологічний характер, давно усвідомили фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані, досвідчені психологи, психотерапевти, вони вже більше 10 років успішно борються з усіма видами залежності.

Тому своїм пацієнтам, що страждають маніакальною залежністю від азартних ігор, вони пропонують комплексне лікування з акцентом на психосоциальном супровід. Реабілітаційний курс передбачає:

  • анонімне, комфортабельне перебування в стаціонарі закритого типу протягом 6 місяців;
  • індивідуальний підхід з обов’язковим вивченням анамнезу;
  • грамотно підібрану, поетапну терапію за методикою «12 кроків&raquo
  • роботу в батьківських групах і групах співзалежних;
  • повне відновлення психічного стану реабілітанта.

Мета лікування ігроманії в Одесі – спробувати заблокувати в свідомості геймера ігрову домінанту і навчити його пригнічувати бажання вступати в ігровій транс шляхом розвитку самовладання і самоконтролю.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі