Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії Одеса

Aut Vincere, aut mori! (Лат.)
(«Перемогти або померти!»)
Ю.Цезарь

За теорією «виклику-відповіді» англійського філософа А. Тойнбі, коли в країні назріває проблема і її не намагаються вирішити соціальні інституції, вона переростає в катастрофу. Але якщо соціум робить будь-які спроби – надія є. Серйозним викликом сучасного українського суспільства стала наркозалежність і лікування наркоманії.

Наркотичний «виклик»

Кількість наркозалежних в Україні (більшість з яких молоді люди до 30 років) збільшується з кожним роком у геометричній прогресії. Ситуація настільки деструктивна, що загрожує національному генофонду. Результати досліджень констатують: близько півмільйона людей в нашій країні вживають ін’єкційні наркотики, з них 80% – носії ВІЛ-інфекції. Щорічно наркооблік поповнюється 15 тис. Чоловік, а 2 тис. Помирають від передозування. За даними СБУ, незаконні операції поширення наркотиків стабільно ростуть і технічно удосконалюються.

Такої ситуації сприяє ряд факторів:

  1. Географічне розташування. Україна – «борошняний шлях» наркотичних речовин з Центральної Азії в країни Європи і РФ.
  2. Кліматичні умови сприятливі для вирощування конопель та макової соломки.
  3. Соціально-економічна ситуація викликає часті нервові зриви та світоглядні зміни. Програми, спрямовані на профілактику та лікування наркоманії, залишившись без фінансування, припинили свою діяльність.

Результативне лікування наркоманії в Одесі

В Одесі, великому портовому місті, статистика по наркоманії особливо невтішна. Будучи своєрідним перевалочним пунктом, тут неодноразово вилучалися гігантські наркогрузи.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» ефективно проводить лікування наркоманії в Одесі. Центр з 10-річним досвідом роботи вже допоміг більше 1200 реабілітантами повірити в свої сили і знайти майбутнє.

Наші експерти розробили власну систему реабілітації. Головна її особливість – в консолідації медикаментозного лікування і психосоціального супроводу. Реабілітації передує процес детоксикації, який проводиться висококласними наркологами, що мають відповідні ліцензії. Тільки після цього хворий, поряд з психотерапевтами, психологами і консультантами з очищення від ПАР, стає активним учасником терапевтичного середовища. Комфортні умови перебування, насичений графік і закритість установи цьому сприяють.

Лікування наркоманії в Одесі за програмою «12 кроків»

Лікувальна методика, яку практикують фахівці центру, заснована на програмі «12 кроків», в рамках якої акцент робиться на бажання подолати залежність разом з такими ж реабілітантами. Для цього передбачені тренінги, групові психотерапевтичні заняття, консультації.

Тривалість перебування в клініці становить півроку. Для закріплення результату термін можна продовжити на 3 місяці. «Медікон» проводить комплексне та ефективне лікування наркоманії (Одеса). Звернувшись сюди, ви зможете перемогти непереборний потяг до наркотиків і знайти себе.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Одесі

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі