Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Полтаві

З кожним роком проблема лікування ігроманії в Полтаві звучить все гостріше. Якщо раніше таку патологічну залежність від азартних ігор ніхто всерйоз не сприймав, то на сьогоднішній день Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно визнала її захворюванням, нічим не поступається за складністю алкоголізму або ігроманії. За статистикою, близько 4% українців потребують лікування ігроманії.

ІГРОМАНІЯ ОЗНАКИ, НАСЛІДКИ, ЛІКУВАННЯ

І хоча точний механізм утворення і причини появи ігрової залежності ( «лудоманії», або «гемблинга») ще до кінця не вивчені, фахівці стверджують, що вся справа в тому, що людський мозок влаштований таким чином, що постійно знаходиться в стані досягнення мети. Якщо вона буде досягнута – людина отримає масу позитивних емоцій. Чим складніше мета – тим приємніше і триваліша будуть ці відчуття. Безумовно, гра також представляє собою процес досягнення певного результату – виграшу, і поки він не реалізований – залежний знаходиться в стані «гіпнозу мети».

Якщо хтось із ваших близьких, знайомих «підсів» на азартні ігри, утвердитися в своїх припущеннях вам допоможе перелік ознак, розроблених фахівцями з лікування ігрової залежності в Полтаві:

  • психічне збудження під час ставок;
  • неконтрольований напад гніву і дратівливості під час припинити грати;
  • постійні думки про виграш, ігровий тактиці;
  • апатія до всього, чим раніше людина цікавився;
  • навіть втративши роботу або сім’ю, геймер не в змозі самостійно зупинитися.

Що стосується негативних аспектів впливу ігор, то вони згубно впливають на сімейне життя, професійну діяльність, успішність (в разі лудоманії у підлітків). Людина витрачає гроші не за призначенням, обманює своїх близьких, намагаючись приховати «захоплення», виносить з дому цінні речі, навіть здійснює крадіжки і грабежі з метою добути засоби для чергової ставки.

Щоб перемогти таку маніакальну залежність, експерти, які проводять лікування ігроманії в Полтаві, рекомендують:

  1. переконатися в тому, що рішення «зав’язати» – тверде;
  2. усвідомити, що гемблінг – НЕ звичка чи хобі, а справжнє захворювання;
  3. зрозуміти, що ніякі знахарі, «бабки-дідусі» не можуть з ним впоратися. Допоможе тільки кваліфікований фахівець, рекомендаціям якого необхідно беззаперечно слідувати;
  4. даже після проходження курсу лікування намагайтеся обмежувати можливі провокатори;
  5. САМИЙ ГОЛОВНИЙ ПУНКТ !!! Вибирайте місце, де вам готові допомогти, дуже скрупульозно, беручи до уваги репутацію установи, досвід роботи і використовувану методику.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: СУЧАСНЕ ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У ПОЛТАВІ

Лікування ігроманії в Полтаві Працюючи в даному напрямку вже більше 10 років, фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» розробили авторську реабілітаційну програму, засновану на методиці «12 кроків». Вона передбачає потрійну взаємодію «спеціаліст↔паціент↔його родичі».

Під час проходження терапії з реабілітантами працюють психологи та психотерапевти, які не тільки зможуть відшукати першопричину захворювання, а й навчать його контролювати свої пристрасті шляхом самовладання.

У «МЕДІКОН» вам гарантують індивідуальний підхід, анонімне перебування, а також комплексне та поетапне лікування ігроманії в Полтаві.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі