Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Про центр

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон” надає широкий спектр послуг по боротьбі з різними видами залежності. Ми знаходимося в усіх обласних центрах України та маємо багаторічний досвід психо-соціальної реабілітації залежних людей. Наша статистика одужання, а це 30% з числа реабілітованих залежних, говорить про достатню ефективність методики лікування. Наркологічний центр Медікон був заснований в 2005 році і вже більше 10 років незмінно присвячує себе надання допомоги тим, хто був позбавлений шансу на здорове і щасливе життя. Медікон дає можливість повернути розсудливість, а також соціальний статус особистості. Адже діяльність наркологічного центру спрямована на відновлення різних сфер життя людини, і звичайно ж на повернення здорових відносин з родиною.
Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон” Не мало важливу роль в реабілітаційному процесі відіграє профілактика, оскільки сім’я яка зіткнулася з проблемою залежності, потребує професійної консультації, де також можна отримати кваліфіковану допомогу в прийняття рішення координально змін в житті залежної людини. Якщо ви нам подзвонили або написали-це вже перший крок до вирішення проблеми.
Початок одужання є стриманість, але для цього необхідна тимчасова ізоляція. Наркологічний центр “Медікон” надає чудові умови для можливості здійснення ефективного лікування. Починаючи з умов проживання, де в експлуатації елітні котеджі, закінчуючи супроводу в повторному, але тверезому виході в соціум.
Розглянемо докладніше, що ж відбувається з людиною, після надходження в “наркологічний центр Медікон?” Реабілітація починається з проведення детоксікаціі.Ето виведення токсичних речовин з організму людини, в нашому випадку медичними препаратами. Детоксикацію проводять виключно наркологами, що мають ліцензію на проведення даної процедури. Лікарі цієї спеціалізації, є нашим найціннішим надбанням, так як якісне виведення токсинів дуже важливий в специфіці нашої діяльності.
Після проведення детоксикації, залежна людина стає невід’ємною частиною терапевтичного середовища, яка створюється нашими фахівцями, а саме: психологи, психотерапевти, і звичайно консультанти по хімічній залежності. Про професіоналізм наших співробітників, говорить статистика, яку ми ведемо. Ми вважаємо, що успіх реабілітації безпосередньо залежить від професіоналізму співробітників, які спеціалізуються на проблемі залежність і співзалежність. Для нас дуже важливо забезпечити наших клієнтів професійною допомогою.
Наша методика заснована на програмі 12 кроків, де основним елементом в допомоги є група людей мають одну проблему на всіх. І цей єдиний механізм рухає вперед до тверезої і вільного життя. Також щотижня проводяться ряд психотерапевтичних груп мають вплив на позитивну динаміку одужання і зміна мислення. Той режим і насичений розклад створює атмосферу повної зайнятості, перебуваючи в постійній роботі над собою. Адже основні проблеми залежності не тільки вживання ПАР, а й заражене мислення, яке необхідно міняти, для уникнення рецидиву (повторного вживання)
Після проходження курсу реабілітації, “Медікон” надає можливість адаптації людини в соціумі, дивлячись на те, що відбувається в світі вже тверезими очима і зміненим мисленням. Цей етап називається ресоціалізація .Самая слово означає повторний вихід в соціумі. Для того, щоб тверезе життя стала звичною, людині який довгий час знаходився в заручниках у залежності, йому потрібна адаптація, де є стабілізаційний період. Те, що відбувається сьогодні на вулицях, то що пропагують нам ЗМІ, наша молодь, доступність речовини провокує людини до вживання речовин. Тому дуже важливо дати людині можливість поборотися за свою тверезість, серед спокус.
Хочеться також додати, що дане відношення до проблеми і той ентузіазм і серйозність з якими ми підходимо до надання допомоги, не залишилося не поміченими Державними установами. Ми дуже раді і безмежно вдячні за підтримку і співпрацю Департаменту нарко контролю, наркологічним диспансерів, соціальним службам. Для нас дуже важливо знати і розуміти, що то чим ми займаємося, приносить користь людству.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі