Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Дубно

«Лоза приносить три грони: грона насолоди, грона сп’яніння і грона огиди»

Анахарсіс

Проблема алкоголізації населення України давно перейшла в розряд національної катастрофи. Щорічно в країні від зловживання алкоголем гине понад 50000 людей. «Зелений змій» залучає у свої тенета дітей, молодь, працездатних членів суспільства. Психологічна деградація, асоціальна поведінка, зруйноване здоров’я – наслідки алкогольної залежності. Самостійно вирішити проблему алкоголік не може. Повернутися до нормального життя допоможуть професіонали Всеукраїнського наркологічного центру Медікон.

Послуги центру

Медікон має філії в 14 містах України, в тому числі і в Дубно. До послуг пацієнтів реабілітаційного центру відносяться наступні:

 1. Висококваліфіковані фахівці в різних областях медицини – лікарі-наркологи, психіатри, психологи. Вони мають великий досвід лікування людей з алкогольною залежністю, використовують інноваційні та перевірені часом методи.
 2. Власний діагностичний центр, оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, що підвищує ефективність використовуваних методик.
 3. Повний пансіон – комфортні, світлі палати, багаторазове повноцінне збалансоване харчування, що забезпечує відмінні умови для тривалого проживання, оскільки лікування від алкоголю займає тривалий час.
 4. Кращі медичні препарати, що гарантують безпечну і ефективну медикаментозну терапію, що дозволяють впоратися з найважчими, запущеними випадками алкоголізму і супутніми йому захворюваннями.
 5. Цілодобовий контроль виконання програми лікування, надання професійної допомоги реабілітантам в будь-який час доби.
 6. Уважний, доброзичливий, турботливий молодший персонал, доглядальниці, помічники.
 7. Виклик нарколога в Дубно на дім до хворого, безкоштовне транспортування в стаціонар.
 8. Повна анонімність перебування в центрі, конфіденційність результатів обстеження і лікування, без постановки на облік.

При необхідності співробітники центру допомагають в розміщенні супроводжуючих хворого близьких.

Лікування алкоголізму в Дубно

Методи лікування

Лікування алкоголізму в Дубно передбачає індивідуальний підхід і врахування персонального психічного стану пацієнта. Більшість алкоголіків до початку лікування перебувають у тривалому запої, що вимагає допомоги професіоналів. Виведення із запою в Дубно здійснюється як в умовах стаціонару, так і при виїзді бригади додому. Програма лікування включає кілька обов’язкових етапів, які спрямовані на усунення фізичної і психічної залежності. Етапи включають:

 • детоксикацію, медикаментозну підтримуючу терапію, купірування абстинентного синдрому;
 • фізіотерапію, що дозволяє полегшити стан пацієнта під час відмови від алкоголю, відновити фізичне здоров’я;
 • психотерапію та обстеження психіатра;
 • допомогу співзалежних і заняття з родичами пацієнта;
 • профілактику рецидиву захворювання, в тому числі кодування хворого;
 • соціальну адаптацію, створення конструктивної моделі поведінки.

Під час перебування в стаціонарі центру реабілітант ізольований від звичного оточення, що знижує спокусу і ризик зриву.

Постійний моніторинг результатів лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі показав високу ефективність (більше 30%) застосовуваних методів. Міннесотська методика «12 кроків», яка використовується в Дубно, з успіхом застосовується більше 70 років в Європі, Америці. Доведена її ефективність в безрецидивному лікуванні різних видів залежностей. Метод допомагає закріпити результат, досягнутий при поетапному, комплексному позбавленні від алкогольної адикції.

Всіх реабілітантів після завершення терапевтичного курсу продовжують підтримувати фахівці центру і надавати необхідну допомогу в працевлаштуванні, здобутті освіти, адаптації в соціумі.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі