Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування від алкоголізму в Костополі

«Сп’яніння – добровільне божевілля»

Арістотель

Лікування від алкоголю в Україні, за твердженням багатьох видань, залишає бажати кращого, так як поступається за ефективністю наркологічному лікуванню за кордоном. Але більшість алкоголіків не мають можливості пролікуватися в клініках Ізраїлю, Америки, Німеччини. Реабілітаційний центр Медікон використовує методики лікування, що застосовуються в кращих зарубіжних наркологічних центрах, а фінансова доступність тривалого перебування в стаціонарі дозволяє допомогти великій кількості нужденних.

Методи терапії

Лікування алкоголізму в Костополі включає комплекс наступних спеціальних методик:

 1. Медикаментозний вплив для детоксикації, нормалізації фізіологічних функцій організму, підтримання здоров’я і лікування супутніх патологій.
 2. Психологічний вплив для зміцнення мотивації хворого на лікування, зняття психологічної залежності, відновлення сімейних відносин і створення конструктивної моделі поведінки.

Переваги терапії в Костополі полягають в наступному:

 • в центрі працюють висококваліфіковані фахівці;
 • застосовуються виключно перевірені часом і клінічною практикою методи лікування;
 • реабілітант перебуває на повному пансіоні – комфортні умови проживання, багаторазове повноцінне харчування, цілодобовий патронаж;
 • гарантується абсолютна анонімність і конфіденційність;
 • ізоляція на час госпіталізації від маргінального оточення.

Пацієнт, який проходить лікування в стаціонарі, може не турбуватися про оприлюднення, осудження, відторгнення суспільства, колективу. Дотримання конфіденційності підвищує довіру алкозалежного до фахівців і сприйнятливість до проведеного лікування. У стаціонарних умовах пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом, йому на етапі реабілітації заборонені будь-які контакти із зовнішнім світом, щоб виключити ризик зриву.

Для полегшення процесу детоксикації пацієнт повинен бути тверезим, тому перед госпіталізацією проводять виведення із запою в Костополі, і пацієнти можуть викликати бригаду екстреної допомоги. Виклик нарколога в Костополі на дім допомагає пацієнтові психологічно підготуватися до лікування.

Для того щоб індивідуальна програма терапії пацієнта була адекватною і обґрунтованою, йому необхідно пройти поглиблене обстеження. Спираючись на отримані результати, нарколог розробляє стратегію лікування. Першим етапом її реалізації є усунення фізичної залежності за допомогою методів детоксикації:

 • медикаментозної;
 • фізіотерапевтичної: гідротерапії, масажних маніпуляцій, кріолікування, фіто-парової капсули і т.д.

Їх призначають для прискореного виведення шлаків і токсичних речовин, активізації кровотоку і підняття тонусу організму.

Лікування від алкоголізму в Костополі

Психотерапевтичні методики

Психічна залежність лікується довше і складніше, ніж фізична. Для її усунення застосовуються техніки:

 • психологічної підтримки;
 • ресоціалізації;
 • роботи в групах взаємодопомоги;
 • програми «12 кроків».

Дана супровідна програма дає можливість алкозалежним звикнути до нового тверезого оточення, знайти нормальні здорові звички, переосмислити пріоритети і цінності.

У наркоцентрі групові заняття проходять спільно з ближнім оточенням, родичами реабілітанта. Алкоголізм руйнує сімейні відносини, знищує довіру, викликає негатив і огиду з боку близьких. Повернувшись до звичного життя, алкоголік повинен навчитися знаходити підтримку у своїй сім’ї. Саме на це і спрямовані психологічні методики корекції.

Ефективність лікування алкоголізму підтверджена результатами моніторингу, який регулярно проводиться в наркологічному центрі Медікон. За 14 років роботи клініка допомогла повернутися до нормального життя 1382 працездатних, повних сил людей.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі