Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Сарнах

Ніхто ще не знаходив відповіді на свої питання на дні пляшки.

С. Дж. Тюдор

Пройти повноцінне лікування алкоголізму в Сарнах за умови повної конфіденційності пропонує наркологічний центр Медікон, який протягом більш ніж 13 років спеціалізується саме на боротьбі з різними видами залежностей, застосовуючи для цих цілей найбільш інноваційні та дієві методики.

Надання допомоги на дому

Виклик нарколога в Сарнах може знадобитися в наступних випадках:

 1. Тривале вживання спиртних напоїв (запій).
 2. Гострі прояви абстинентного синдрому.
 3. Алкогольна інтоксикація організму.
 4. Біла гарячка.
 5. Неможливість переконати пацієнта почати лікування при прогресуючій хронічній формі алкогольної залежності.

Переваги приватної клініки полягають в тому, що запросити фахівця додому можна в будь-який час дня і ночі, не побоюючись постановки на облік. Лікар приїжджає в найкоротші терміни з усім необхідним для надання першої допомоги. Він проводить в першу чергу діагностику, що дозволяє оцінити стан хворого, а потім екстрену детоксикацію, що гарантує виведення з запою в Сарнах, купірування похмільного синдрому. Дана процедура допомагає швидко протверезити пацієнта і повернути його в адекватний тверезий стан.

Також фахівець надає консультації, що стосуються додаткового лікування, прописує препарати, в деяких випадках можливе і кодування від спиртного в домашніх умовах. Ще одна послуга, яку можна отримати, запросивши нарколога на дім, це проведення мотивуючих бесід, відомих під терміном «метод інтервенції», допомагаючий залежній людині вийти зі стадії заперечення і прийняти добровільне рішення щодо подальшого проходження повноцінного реабілітаційного курсу.

Способи лікування

Лікування від алкоголю, пропоноване клінікою Медікон, базується на застосуванні довгострокових методів. Саме завдяки цьому більше 30% випускників центру змогли повністю подолати залежність, уникнувши рецидивів, і почати нове життя.

Фахівці даного лікувального закладу використовують такі психотерапевтичні методики:

 • колективні заняття в групах взаємодопомоги;
 • індивідуальні психологічні консультації;
 • сімейна психотерапія;
 • трудотерапія;
 • арт-терапія;
 • елементи Гештальт-терапії.

Примітно, що психотерапевтичні методики підбираються психологом індивідуально після попередньої бесіди з пацієнтом, оцінки його психоемоційного стану, визначення особливостей характеру і навіть психотипу.

Успішна психологічна реабілітація призводить до того, що людина позбавляється від внутрішніх чинників, що провокують вживання спиртного, змінює свої життєві цінності, вчиться жити і вирішувати проблеми, не шукаючи порятунку в алкогольному полоні.

Лікування алкоголізму в Сарнах

Реабілітація в соціумі

Повернувшись з клініки, пацієнт все ще залишається психоемоційно нестабільним і потребує підтримки, уваги та сторонньої допомоги. Терапевтичне супровід, пропонований всім випускникам клініки, дозволяє колишньому алкозалежному якомога швидше знайти своє місце в суспільстві і уникнути можливого рецидиву захворювання. Кожному реабілітанту пропонується не тільки психологічна, а й соціальна допомога, спрямована на отримання освіти або зміну професії, працевлаштування.

Також реабілітанти продовжують займатися в групах взаємодопомоги, відвідувати заходи центру, сеанси сімейного психоаналізу. Велика увага приділяється роботі з ближнім оточенням реабілітанта, від поведінки якого багато в чому залежить тривалість ремісії.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі