Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Вараші

«Пияцтво – мати всіх вад»

Абу-ль-Фарадж

Алкоголізм – важке, прогресуюче захворювання, яке формує фізичну і психічну залежність. Така складна структура аддикції вимагає комплексного, поетапного впливу. Фахівці наркологічного центру Медікон більше 10 років допомагають алкоголікам повернутися до нормального, тверезого життя, використовуючи індивідуальний підхід до кожного реабілітанта. Відділення центру знаходяться у всіх областях України, в тому числі і в місті Вараш, що забезпечує професійну медичну допомогу велику кількість, нужденних.

Послуги наркологічного центру

Супровід фахівців починається з першої хвилини – коли хворий і супроводжуючі прибувають в місто, їх зустрічають і безкоштовно перевозять до місця проходження лікування. До послуг реабілітанта:

 • світлі, комфортабельні палати;
 • повний пансіон – проживання, багаторазове збалансоване харчування, цілодобове спостереження і Допомога персоналу;
 • ефективні медичні препарати від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників;
 • обладнаний новітньою апаратурою діагностичний центр, сучасна лабораторія;
 • фахівці з великим досвідом роботи в різних областях медицини – наркологи, психологи, психіатри;
 • уважний, доброзичливий, висококваліфікований персонал;
 • перевірені часом і практикою методики лікування;
 • допомога психологів рідним і близьким пацієнта;
 • робота з співзалежними;
 • гарантія анонімності і конфіденційності.

Лікування алкоголізму в Вараші не закінчується випискою з реабілітаційного центру. Фахівці Медікон продовжують надавати допомогу колишньому пацієнту в ресоціалізації та уникнути рецидиву захворювання.

Лікування алкоголізму в Вараші

Методи лікування алкоголізму

Більшість хворих відмовляються визнавати наявність у них алкогольної залежності. Тому за допомогою до співробітників центру звертаються їхні родичі. Часто хворий знаходиться в тривалому запої і перед госпіталізацією його необхідно вивести з цього стану. Виведення із запою в Вараші здійснюється як в умовах стаціонару, так і звичної для хворого обстановці – вдома.

Виклик нарколога в Вараші і області допомагає в домашніх умовах підготувати пацієнта до консультації з наркологом і приміщенню в стаціонар. Звична обстановка, оточення близьких людей спонукає до співпраці. На першій консультації лікар працює з пацієнтом над усвідомленням серйозності проблеми, формуванням прагнення до лікування і зміцненням намірів звільнитися назавжди від згубної пристрасті.

Лікування від алкоголю проходить в кілька етапів:

 1. Детоксикація – різка відмова від звичної дози алкоголю призводить до синдрому відміни або абстиненції. Для очищення організму від продуктів метаболізму етилового спирту, токсинів потрібна медикаментозна підтримка. Стратегія процесу детоксикації розробляється індивідуально з урахуванням віку, стану здоров’я та тривалості захворювання.
 2. Використання програми «12 кроків», індивідуальна і групова робота з психологами для створення нової конструктивної моделі поведінки, навчання методам самоконтролю, відповідальності за прийняті рішення.
 3. Робота з співзалежними, близьким оточенням хворого для відновлення зруйнованих сімейних відносин, довіри, раціонального, усвідомленого ставлення, навчання підтримки хворого в його прагненні до тверезого життя.
 4. Ресоціалізація – на групових тренінгах, в групах анонімних алкоголіків фахівці центру допомагають хворому повернутися в соціум, навчитися спілкуватися, взаємодіяти з колективом.

Навіть після виписки пацієнт знаходиться під наглядом співробітників клініки. У будь-який момент вони готові надати психологічну допомогу, підтримку, уникнути зриву. Ефективність методики лікування алкоголізму перевірена багаторічним досвідом, підтверджена статистичними даними.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі