Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Рівному

Ігроманією, або лудоманією прийнято називати складно виліковну патологічну залежність від азартних ігор на рівні психіки. Людина, що потрапила під її вплив, не уявляє свого життя без ігрових автоматів, казино, тоталізатора або комп’ютерних «стрілялок». Лікування ігроманії вимагає комплексного та індивідуального підходу з обов’язковим детальним вивченням механізмів формування залежності.

СИМПТОМАТИКА, ПРИЧИНИ ІГРОМАНІЇ

Симптоми даного захворювання, на думку практикуючих психологів, що займаються лікуванням ігрової залежності в Рівному, розвиваються дуже швидко (від декількох годин до двох тижнів) і у кожного проявляються по-різному. У багатьох лудомания супроводжується депресією, шизофренії або іншим маніакальним станом. Але загальна картина часто виглядає таким чином:

 • гра поглинає всі інші думки;
 • коли людина ставить ставку або виграє, він відчуває ні з чим незрівняне відчуття емоційного підйому та ейфорії;
 • якщо гра різко припиняється, геймера переповнює гнів, він стає дратівливим;
 • в ігровій реальності залежна людина ховається від проблем і відповідальності;
 • щоб приховати свою потребу в азартних іграх, він починає часто обманювати;
 • нерідкі випадки крадіжок серед лудоманів.

Що стосується факторів, що викликають такого роду залежність, тут думки експертів щодо лікування ігроманії в Рівному розходяться. Існує символічний рейтинг причин-провокаторів хвороби:

 1. стан внутрішнього самотності і нереалізованості в житті;
 2. схильність психіки до ігрової залежності;
 3. бажання швидко заробити;
 4. серйозні психічні розлади.

Лікування ігроманії в Рівному

ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У РІВНОМУ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАРКОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОН»

Як і будь-яку іншу залежність, ігроманію легше запобігти, ніж вилікувати, оскільки це досить складний і тривалий процес, що вимагає мотивації залежного і підтримки його близьких. Препаратів, здатних позбавити людину від лудоманії раз і назавжди, не існує, тому величезне значення має роль психолога в цьому контексті.

Лікування ігроманії в Рівному співробітниками наркологічного центру «Медікон» проходить за програмою «12 кроків», яка включає кваліфіковану психосоціальну допомогу і духовну роботу над внутрішнім станом реабілітанта.

Курс реабілітації передбачає 6-місячне перебування в стаціонарі закритого типу. Йому передує первинний діагностичний огляд, в ході якого аналізуються причини появи ігрової залежності та визначається комплекс необхідних психотерапевтичних процедур, які представлені в зонах загального користування:

 • індивідуальним психологічним консультуванням з метою посилення внутрішньої мотивації;
 • роботою з психологами в групах співзалежних за принципом когнітивно-поведінкової взаємодії;
 • антистресовими методиками;
 • елементами гештальт і сімейної психотерапії;
 • соціальною поетапної підтримкою.

Лікування ігроманії в Рівному на базі центру «Медікон» проходить анонімно, в атмосфері співучасті і взаєморозуміння.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі