Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Алкогольна шизофренія – підсумок затяжного алкоголізму

Захворювання, з яким боротися потрібно всім

Алкоголізація має характер національної загрози – боротьба з цим руйнівним явищем триває протягом довгого часу. Рішення проблеми алкоголізації стало для багатьох фахівців, серед яких і медичні працівники, і педагоги, і співробітники законодавчих органів і органів правопорядку, пріоритетним завданням. Швидкість розвитку захворювання і його наслідків швидко набирає обертів, про що свідчать медичні дослідження останніх років.


Небезпека цієї недуги це незворотні наслідки як для хворого, так і для оточуючих його людей. При затяжному вживанні алкоголю починає розвиватися алкогольна залежність. Алкоголь поступово вражає ділянки головного мозку, розхитуючи психіку хворого. В цей же час можливо і запідозрити початок шизофренічного процесу, коли проявляється алкогольний психоз. Психічні розлади при алкоголізмі розвиваються в зв’язку з багатьма факторами.

Яким чином людина доходить до алкогольної шизофренії

Так до можливих причин відносять стресові ситуації, почуття страху або провини, травми, інфекційно-запальні захворювання, а також важко переноситься тяга до алкоголю. Варто зазначити, що алкогольна шизофренія прогресує в разі якщо хворий п’є протягом довгого часу. Спостерігається, що такий тривалий запій призводить до таких психічних розладів: делірій (більш поширена назва біла гарячка), галюцинації і Параноїд алкогольний (маревний психоз). Алкогольний делірій спостерігається в 70% випадків встановлення алкогольного психозу. Щодо цього психічного розладу, шизофренія на грунті алкоголізму має характерні симптоми: тремтіння кінцівок, підвищення температури тіла, емоційні реакції на подразники. Галлюцинаторно-маячні симптоми, що зустрічаються в 8% випадків при алкогольному галлюцинозі, характеризуються такими симптомами: слухові, зорові, тактильні галюцинації, манія переслідування, маревні ідеї. Виходячи з результатів раніше проведених терапій, доцільно визнати що галюцинози практично не піддаються лікуванню. Навіть в разі якщо вдасться позбутися від симптомів розладу, за допомогою періодичної терапії, знову повторне його вживання призведе до повторного прояву галлюциноза. У період загострення алкогольного маревного психозу головним симптомом є маячне сприйняття, відповідно є абсурдним і грандіозним за змістом.

Алкогольна шизофреніяЯкі симптоми видають алкогольного шизофреніка

Алкогольна шизофренія симптоми якої можна виявити в порушенні процесів мови, відображення об’єктивної дійсності, неадекватної поведінки, набуваючи рецидиви, свідчить про сильну інтоксикацію організму. Це в свою чергу сигналізує про необхідність лікарського втручання. Люди з такими показниками і низьким рівнем адаптації можуть нести небезпеку для суспільства. Отже, проходження повного курсу лікування алкоголізму в Полтаві має важливе цільове призначення.

В лікуванні психозів необхідно задіяти заходи спрямовані не тільки на усунення розвивається депресії, але і на корекцію поведінки, застосовуючи медикаментозне лікування, використовуючи препарат бензодіазепін. Важливу роль в процесі лікування психічних розладів мають групові заняття, поведінкова терапія, провокаційна психотерапія. Рішення проблеми алкоголізації вимагає зусиль, які повинні докласти не тільки медичні працівники та близькі хворих, суспільство в цілому, а й самі алкозалежні, саме від їх бажання залежить всіх результату виконаної роботи.

Автор: Іващенко Юліана Борисівна
Спеціаліст по роботі з залежностями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Завантаження ...
Потрібно позбутися залежності?
Телефонуйте зараз і ми допоможемо!
Або залишайте заявку на сайті і ми вам зателефонуємо

  Залишити заявку:
  Інші статті
  Шизофренія і алкоголь: який зв’язок і як боротися
  Чи може наявність шизофренії викликати алкогольну залежність або алкоголь шизофренію Шизофренія і алкоголь. Який причинно-наслідковий зв’язок між цими серйозними патологіями?...
  Детальніше
  Ефективне лікування алкоголізму
  Алкогольна залежність – важке психосоматичне захворювання, що руйнує фізичне здоров’я, психіку і особистість людини. Як і при іншій патології, пацієнту...
  Детальніше
  Небезпека вживання кодтерпіну
  Ліки, яки перетворюють на наркомана Для багатьох людей, кодтерпін – бюджетний засіб для лікування сухого кашлю. І тільки «посвячені» знають,...
  Детальніше
  Вживання марихуани розвага або початок наркоманії?
  Пустощі на краю прірви «Я просто бавлуюся травичкою!», – Так самовпевнено прикривають свою залежність багато молодих людей. Адже що може...
  Детальніше

  Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

  Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

  Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

  Наші центри в 21 місті
  Наші центри в 21 місті
  Працюємо більше 15 років
  Працюємо більше 15 років
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  Реабілітацію пройшли 1416 людей
  85% успіху в програмі
  85% успіху в програмі