Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Глухові

Коли родичі дізнаються про те, що близька людина потрапила в біду, ім’я якої наркоманія, вони відчувають масу суперечливих емоцій (від люті і гніву до відчаю). Потім приходить усвідомлення того, що за рідну людину потрібно боротися. Хтось на цьому етапі вирішує звернутися за допомогою до народних цілителів та екстрасенсів, хтось шукає підтримки в наркодиспансері, ну а хтось покладає надії на церкву. Нам чомусь здається, що кинути наркотики – не складно, достатньо цього захотіти і заручитися підтримкою нарколога. Насправді, щоб лікування залежності від наркотиків дало позитивні результати і надію на одужання, необхідно час, зусилля, глибокі знання про цю хворобу і навички їй протистояти.

Компетентний лікар-нарколог: де його знайти

Безумовно, Сумська область не відноситься до тих регіонів, де наркоманія переступила епідеміологічний кордон. У 2016 році проблеми з наркотиками діагностували у 2,5 тис. сумчан. У такому невеликому містечку як Глухів офіційна статистика фіксує 50 наркоманів. Однак експерти акцентують увагу на тому, що реальна чисельність таких людей може виявитися в десятки разів більшою, адже в місті великим попитом користується аптечна наркоманія, яка відрізняється доступністю і варіативністю, а її прихильники не поспішають звертатися по допомогу, визнаючи своє безсилля.

Як і по всій Україні, тут феномен нарко-потягу прогресує в молодіжному середовищі, збагачується його асортимент, а чисельність тих ін’єкційних наркоманів, які є носіями інфекційних та вірусних захворювань, блискавично зростає. При цьому державна наркологічна служба тільки частково справляється з напливом наркозалежних пацієнтів і обмежується детоксикацією з подальшою замісною підтримувальною терапією. Більшість наркоманів, які пройшли таке лікування від наркотиків (Глухів), з часом відчувають ще більш виражений потяг до іншого наркотику.

Лікування наркоманії в Глухові

Щоб уникнути подібних неприємностей, фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» практикують комплексний підхід, поєднуючи медикаментозне лікування наркоманії, тривалу психокоррекцию і ефективні методи соціалізації. У філії «Медікону», який нещодавно відкрився у Глухові, працює згуртована і висококваліфікована команда наркологів, терапевтів, психологів, неврологів, волонтерів і соцпрацівників. Їх завдання – допомогти людині усвідомити свою нарко-пристрасть, навчитися їй протистояти, зробити своє життя тверезим і яскравим.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Переваги лікування наркоманії в «Медіконі»

Глухівська філія «Медікону» являє собою не тільки сучасну наркологічну клініку (Глухів), але і центр оперативної допомоги наркозалежним. Наркоман відмовляється від лікування, знаходиться в стані гострої абстиненції або передозування? Не біда, лікар-нарколог, що володіє навичками вправного психолога, зможе приїхати до вас додому, надати допомогу на місці і переконати приступити до реабілітації.

В цілому, лікування наркоманії в «Медіконі» триває півроку і проходить за стандартною (для аналогічних центрів в Європі і США), але високоефективною схемою:

  1. Детальне вивчення анамнезу захворювання, проведення необхідної діагностики, бесіда з наркоманом і його родичами.
  2. Поступове входження хворого в терапевтичне співтовариство, що складаються з інших реабілітантів клініки і медперсоналу. Індивідуальна і комплексна робота з психотерапевтами та сімейними психологами.
  3. Апробація отриманих знань і умінь на практиці, в реальному житті. Адаптація в соціумі, самореалізація реабілітанта.

Навіть якщо вам здається, що ніхто не в силах допомогти близькій людині, який згорає на ваших очах, не впадайте у відчай! У нашому серці завжди жевріє віра в краще і надія на щось світле. Переконатися в цьому легко – досить звернутися в центр «Медікон» (Глухів).

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі