Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Лебедині

Чимало соціальних проблем загострюються на фоні економічної і політичної нестабільності. Не виключенням стала і наркоманія, з якою зіткнулися тисячі українських сімей. Навіть дані офіційної статистики, яка часто «прикрашає» реальну ситуацію, насторожують і лякають. 70% випадків інфікування ВІЛ зафіксовані серед ін’єкційних наркоманів. За даними Інтерполу, в Україні налічується близько 65 тис. розповсюджувачів наркотиків. Більшість наркоманів зі стажем – це молоді люди у віці до 30 років. В результаті систематичного наркоспоживання тільки одиниці з них зможуть відзначити своє 35-річчя.

Нинішня наркоситуація на Сумщині

Показники наркотизації в Сумській області поки залишаються стабільно середніми, на відміну від лідерів наркорейтинга (Запорізької, Дніпровської і Одеської області). Однак даний регіон особливо важливий для наркоторговців в стратегічному плані. Його прикордонна локація (сусідство з Російською Федерацією) дозволяє здійснювати імпортно-експортні нарковідносини. Тільки в 2016 році місцевими прикордонниками було вилучено 11,5 кг наркотиків і 75 кг психотропних речовин. Також неодноразово в регіоні були затримані співробітники колоній, що передавали своїм «підопічним» наркотичні препарати.

Старовинне місто, історія якого бере свій початок з 1652 року, нині Лебедин по праву вважається одним з найвідоміших і мальовничих культурно-історичних центрів України. Тому повірити в те, що для міста актуальною проблемою довгий час залишається пошук кваліфікованого нарколога в Лебедині, де рівень наркотизації один з найвищих на Сумщині, просто не віриться. Однак досить переглянути новинну стрічку за останні кілька років, щоб переконатися, що проблема не надумана.

Лікування наркоманії в Лебедині

Обласний наркодиспансер на фоні реформ державної наркологічної служби сьогодні гостро потребує додаткового фінансування і оснащенні сучасної медтехнікою. Звісно, що масові скорочення медпрацівників і недофінансування сфери не сприяє апробації нових, більш ефективних методик, що забезпечують повноцінне лікування від наркотиків (Лебедин). Однак тепер, щоб отримати консультацію висококласних фахівців і пройти курс соціально-психологічної реабілітації, наркозалежним особам зовсім необов’язково їхати в обласний центр, витрачаючи дорогоцінний час і кошти. Відкрита в місті філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон» готова допомогти всім, хто відчуває непереборний наркотичний потяг.

Відео з лікування наркоманії від Болдирєва Олега Юрійовича

Наркологічна клініка: реабілітація по-медіконовскі

Процес позбавлення від наркозалежності в «Медіконі» проходить не одномоментно, а поступово. Спочатку пацієнт проходить детокікацію, ряд відновлювальних процедур і тільки після цього психотерапевти допомагають йому пройти психокоррекцию за програмою «12 кроків». Відновившись духовно, морально і фізично, реабілітант готовий до соціалізації, яка також проходить під наглядом волонтерів, психологів і соцпрацівників центру.

Щоб активно протистояти наркозалежності, в «Медіконі» створені всі умови:

  • лікування анонімне, але передбачає співучасть з боку родичів;
  • комфортне проживання в наркологічній клініці (Лебедин), обладнаної сучасною технікою;
  • команда досвідчених і компетентних експертів з хімічної залежності;
  • лікування наркоманії відрізняється індивідуальним, поетапним і комплексним підходом;

в разі необхідності може бути запропонована інтервенція медіконовскіх співробітників додому до пацієнта в разі передозування або гострого прояву синдрому відміни.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі