Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Охтирці

За останні 5 років наркоманія в Україні значно зміцнила свої позиції, трансформувавшись в серйозне соціально-медичне лихо, жертвами якого стали тисячі українців. Особливе занепокоєння викликає той факт, що четверта частина наркоманів – це 13-16-річні підлітки, що пристрастились до наркотиків під час чергової дискотеки або вечірки. Нинішні наркотики настільки доступні і різноманітні, що їх можна без особливих зусиль придбати в інтернет-магазині або виготовити самостійно з аптечних препаратів.

Експерти стверджують, що найближчим часом ситуація буде тільки загострюватися, а армія нарко-шанувальників – збільшуватися з кожним роком на 8-10%. Цьому сприяє бездумна державна політика, слабка система профілактики і відсутність належного фінансування наркологічної служби, якії доводиться скорочувати кількість ліжко-місць і ліквідувати деякі посади.

Лікування від наркотиків

За даними Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, на диспансерному наркологічному обліку в 2016 році перебувало 1250 осіб. Даний регіон одним з перших в Україні адаптував програму замісної терапії для ін’єкційних наркоманів. Однак ЗПТ досі викликає затяті дискусії. І хоча останнім часом показники кримінальної активності, випадки передозування зі смертельними наслідками та інфікування під час наркоспоживання трохи обнадіюють, з 1000 місцевих опіумних наркоманів терапію отримує лише 300 осіб. До того ж, препарати, що використовуються в якості замісних, не завжди адекватно дозуються, тому нерідко провокують полінаркоманію.

Лікування наркоманії в Охтирці

Крім медичного лікування від наркотиків (Охтирка) важливу роль відіграє соціально-психологічний супровід, повноцінно організувати яке може далеко не кожен диспансер або клініка. Саме з цією метою в Охтирці було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», представництва якого успішно працюють у всіх обласних центрах.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Наркологічна клініка: професійне вирішення проблеми наркозалежності

«Медікон» – інноваційна наркологічна клініка (Охтирка), в якії ви зможете отримати повний перелік необхідних послуг:

  • виклик лікаря-нарколога та психотерапевта на дім;
  • проведення детоксикаційних заходів на етапі абстиненції;
  • психологічний супровід і корекція адиктивної поведінки;
  • психологічна реабілітація рідних наркомана;
  • соціальна адаптація (сприяння в ресоціалізації, отриманні нової спеціальності, місця роботи).

Лікування наркоманії в «Медіконі» відрізняється комплексністю, оскільки поєднує медикаментозну терапію, фізіотерапевтичні методики, елементи психокорекції, духовні практики та соціалізації.

Піврічна реабілітація проходить анонімно, з безпосередньою участю команди фахівців, самого реабілітанта, його рідних, а також інших пацієнтів центру (учасників терапевтичної спільноти). До процесу реінтеграції пацієнта в суспільство підключаються соціальні працівники та волонтери.

Підсумовуючи, зазначимо, що якщо ви займаєтеся пошуками досвідченого і компетентного нарколога в Охтирці, не варто сподіватися на те, що процес позбавлення від наркотиків буде оперативним, безболісним і 100% ефективним. Навіть самий кваліфікований фахівець не зможе вам цього гарантувати! Запам’ятайте, лікування нарко-пристрасті – це тривалий і копіткий процес, який не обходиться без висококласних експертів по хімзалежності і бажання самого пацієнта назавжди одужати.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі