Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Ромнах

Безумовно, сьогодні не потрібно зайвий раз когось переконувати в тому, що наркоманія це не тільки захворювання, складно піддається лікуванню, а й серйозна загроза громадської безпеки та національному генофонду. У нашій країні не залишилося жодного регіону, де б не були відзначені випадки вживання або незаконного поширення наркотиків. Насторожує ще й той факт, що вік наркомана в середньому становить 13-15 років, але в деяких областях підлітки знайомляться з наркотиками вже в 9-10 років. Придбати психотропні речовини зовсім не важко – наркодилери поширюють їх в інтернет-магазинах, нічних клубах і навіть поблизу навчальних закладів. Прогнози незалежних експертів невтішні. Аптечна наркоманія буде процвітати, армія наркозалежних – щорічно збільшуватися на 8-10%, а всі «потуги» влади вести антинаркотичну боротьбу і далі будуть малоефективними.

Показники наркоситуації на Сумщині

У Сумській області нарко-картина в порівнянні з іншими областями, де чисельність наркозалежних людей переступила допустимий епідпоріг, виглядає більш-менш спокійною. Однак саме тут неодноразово фіксувалися випадки незаконного поширення наркотиків і підпільного вирощування коноплі. Зовсім недавно співробітниками СБУ був перекритий найбільший канал передачі наркотиків в колонії області.  За останніми даними, 972 місцевих жителя проходять лікування в наркодиспансерах з приводу психічних розладів, викликаних наркоспоживанням.

Ромни – один з найстаріших українських міст. Ще в 18 столітті він заробив собі славу торгово-економічного і культурного центру. Сьогодні ж найбільш актуальною проблемою для місцевих жителів є проблема ефективних способів лікування від наркотиків (Ромни). Пошуками компетентного лікаря-нарколога в Ромнах стурбовані безліч, хто зневірився в державній наркологічній служби та приватних клініках-одноденок, які в своїй роботі обмежуються детоксикацією і кодуванням. При цьому основний момент наркоманії – психологічна залежність ігнорується.

Нещодавно в місті було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон». Комплексне лікування наркозалежності на різних стадіях тут проводять висококласні фахівці, що мають колосальний досвід роботи в даному напрямку, глибокі пізнання в області наркології і психології, а також набір необхідних морально-етичних якостей.

Лікування наркоманії в Ромнах

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

«Медікон» – сучасна наркологічна клініка

Не залежно від стадії захворювання, віку та соціального статусу всі пацієнти «Медікону» отримують комплексне обстеження, індивідуально підібране лікування і поетапну соціально-психологічну реабілітацію з подальшим постреабілітаційним супроводом.

Спочатку медіконовскі співробітники проводять комбіновану детоксикацію. Дана процедура допомагає пацієнтові безболісно подолати «синдром відміни» і фізичну залежність від наркотиків. Далі йде етап психокорекції за програмою «12 кроків». Досвідчені психологи, спостерігаючи за поведінкою і динамікою одужання, до процесу реабілітації залучають родичів реабілітанта. По закінченню 6-місячного перебування в центрі настає фаза реінтеграції в соціум, яка також проходить під чуйним керівництвом наставників вже за стінами клініки.

У «Медіконі» вам запропонують кваліфіковане лікування наркозалежності, засноване на професіоналізмі, співучасті і взаємній повазі.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі