Філії в Тернопільській області

Позвонить прямо сейчас
x

Наркотики відомі людству з давніх часів. У кам'яному столітті їх використовували для проведення ритуалів, пізніше - з метою лікування. Сьогодні ж проблема наркоманії звучить гостро для усього людства, погрожуючи знищенням генофонду і вимиранням деяких націй. У лікуванні наркоманії потребують мільйони людей по всьому світу, і тільки деякі з них це усвідомлюють і готові протистояти станом заціпеніння (narko) і одержимості (mania).

Незворотні наслідки…

Наркотики залучають тим, що можуть подарувати людині стан легкості і ейфорії. Завдяки їм можна розслабитися, забути про реальні проблеми і зануритися у фантастичний світ задоволення, де все легко і просто. Але за все «задоволення» потрібно платити. Хтось розплачується своїм здоров'ям, кар'єрою, сім'єю. Ну а хтось віддає натомість власне життя.

Найбільш уразливі до формування залежності молоді люди, адже їхня психіка ще не сформована, вони постійно перебувають у пошуках чогось незвіданого, нерідко бувають відомими. Більшість з них не доживає до 35 років. У цьому випадку тільки професійне лікування наркоманії може допомогти вибратися із заплутаних наркосеть. При активному вживанні наркотиків людина може прожити максимум 10 років.

Фахівці, які займаються лікуванням наркоманії в Тернополі, попереджають, що крім значних порушень роботи внутрішніх органів, букета інфекційних і венеричних захворювань, наркоманія викликає незворотні зміни психіки, душевного і соціального вигляду людини.

Правильний вибір. Наркологічний центр «Медікон»: лікування наркоманії в Тернополі

Людина, яка перебуває в стані наркозалежності, часто не усвідомлює необхідності свого лікування, що змушує його родичів в паніці звертатися до різноманітних чудо-лікарів, знахарів і проповідникам.

Насправді сформувати мотивацію у наркозалежного в процесі лікування можливо. Цим вже не перший рік займаються лікарі-наркологи, практикуючі психологи та психотерапевти, які проводять у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» лікування наркоманії в Тернополі.

У своїй роботі вони використовують американську методику «12 кроків», мета якої не тільки провести глибоке очищення організму від токсичних психотропних речовин, а й кардинально перебудувати мислення, свідомість, модель поведінки і спілкування людини. Для цього в рамках 6-місячного курсу реабілітації в «Медіконі» проводять численні тренінги з елементами гештальт-терапії, релаксаційних технік, практикують роботу в сімейних групах і спецгрупи співзалежних. Велику ефективність демонструють апробована трудотерапія і поетапна соціальна підтримка пацієнтів.

Лікування наркоманії (Тернопіль) в центрі «Медікон» характеризується:

  • етапністю (від процесу детоксикації - до повноцінного повернення в соціум);
  • комплексно-індивідуальним підходом;
  • використанням новітніх технік;
  • анонімністю і закритістю перебування в спеціалізованих стаціонарах;
  • компетентністю і активною співучастю медперсоналу;
  • доведеною ефективністю проведеного лікування наркоманії.

Подаруйте собі шанс на здорове і повноцінне життя з наркологічним центром «Медікон»!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Тернополі
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (63 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!