Статистика нещадна - в сучасних великих містах і обласних центрах кількість наркозалежних неухильно зростає, що призводить до травмування суспільства та соціуму. І тільки завдяки кваліфікованому лікуванню у спеціалізованому закладі наркоман може позбутися згубної тяги. В реабілітаційній клініці «Медікон» для цього створені всі умови: використовуються перевірені часом та інноваційні методики, працює злагоджена команда досвідчених висококваліфікованих фахівців, пацієнтів забезпечують комфортними умовами.

Чому наркоманія настільки поширена у великих містах?

У будь-якому мегаполісі життя «кипить», і далеко не всі люди можуть справлятися з її інтенсивним ритмом. Деяким доводиться вдаватися до стимуляції організму різноманітними, найчастіше небезпечними для життя і здоров'я штучними хімічними допінгом.

Особливо часто в наркотичну «пастку» потрапляють слабохарактерні, легко піддаються впливу люди, нездатні чинити опір оточуючих спокусам. Нерідко людина приймає наркотики, потрапляючи в погане оточення або ж висловлюючи протест проти правил і засад. Найчастіше на слизькій доріжці виявляються молоді люди з наступних причин:

 • відчувають цікавість і / або тягу до нових відчуттів;
 • прагнуть влитися в колектив, не поступатися іншим членам компанії;
 • страждають від психоемоційних розладів;
 • починають вести себе асоциально, вступаючи в боротьбу з суспільством, міряючись своїми силами.

У дорослих людей наркотична залежність виникає у зв'язку з:

 • прагненням підвищити власний соціальний статус у певному середовищі;
 • бажанням висловити протест проти соціуму;
 • наявністю серйозних захворювань, що супроводжуються болем, стражданнями і вимагають прийому сильнодіючих медикаментозних засобів;
 • полегшенням стану, викликаного психічними розладами;
 • підвищенням лібідо, потенції.

У кожного наркомана є своя історія і причини, через які він став приймати наркотичні речовини. Але в будь-якому випадку залежні потребують професійної допомоги та грамотної реабілітації.

Лікування наркоманії в Тернополі

Основи боротьби з наркозалежністю

Соціальні акції, пропаганда здорового способу життя, профілактика ВІЛ - програми, які реалізуються на постійній основі. Однак багатьох людей ці заходи не зупиняють, і вони виявляються на шляху наркозалежності. Положення погіршує робота підпільних лабораторій, які виробляють різні заборонені законом препарати.

Врятувати оступився людини від смертельної небезпеки допоможе тільки грамотне лікування з наданням психологічної підтримки в умовах спеціалізованої установи. І якщо звернутися в клініку своєчасно, то шанси на повне одужання від залежності досить високі. Фахівці центру надають консультації як пацієнтів, так їх родичів, відповідаючи на всі хвилюючі питання.

У клініці «Медікон» терапія наркозалежності ґрунтується на сучасних стандартах. Співробітники виявляють, в якому соціальному середовищі живе реабілітант, чи є у нього сім'я, співзалежних родичі та інші важливі чинники. Сучасні наркотики настільки підступні, що для розвитку звикання досить одного прийому. Тому навіть на початковій стадії потрібна професійна допомога досвідчених лікарів. Чим раніше почати терапевтичний вплив, ті швидше людина вилікується.

Чим наркотики небезпечні для організму людини?

Наркотичні речовини шкодять всіх органах і системах, порушуючи їх функції. Якщо вони проникають в організм, то це завдає серйозної шкоди здоров'ю. Але розміри шкоди залежать від:

 • типу й тяжкості наркотику;
 • тривалості прийому;
 • стану здоров'я наркомана, наявності хронічних хвороб.

Уже за зовнішніми ознаками можна виявити наркоманію - людина починає вести себе загальмоване, не віддає звіт у своїх вчинках, проявляє агресію. У більшості залежних виникають злочинні думки, що загострюються, коли немає коштів на чергову дозу.

У міру збільшення дози наркотиків симптоматика хвороби змінюється. Поразка зачіпає клітини мозку. Саме в цей момент особливо потрібна своєчасна діагностика і грамотна детоксикація, що виводить отрути з організму. В іншому випадку в результаті активного впливу хімічних речовин руйнуванню піддається нервова система.

Якщо поведінка близької людини змінилося, відзначаються різкі перепади настрою, він відчуває необгрунтовану ейфорію або роздратування без видимих ​​причин, то рекомендується звернутися в наркологічну клініку. На тлі органічного ураження клітин мозку хворий починає безконтрольно приймати наркотики, що призводить до інтоксикації та навіть смертельного результату. А значить, зволікання вкрай небезпечно.

Фахівці клініки ретельно вивчають інформацію про пацієнта, перш ніж призначати терапевтичний курс. Схема лікування визначається індивідуально на підставі отриманих у процесі діагностики даних. Весь комплекс процедур націлений на безпечне і продуктивне позбавлення від тяги та нормалізацію психологічного стану реабілітанта.

Переваги нашої реабілітаційної клініки

У Центрі реабілітації залежностей «Медікон» створені найкращі умови для перебування та лікування пацієнтів. Є філії у багатьох містах і всюди застосовуються результативні, унікальні методики, що відповідають всім стандартним вимогам.

Штат центру складається з досвідчених фахівців - наркологів, терапевтів, психологів, психотерапевтів, реабілітологів, знайомих зі специфікою наркозалежності. А це в свою чергу підвищує шанси пацієнтів на повне позбавлення від тяги до хімічних допінгів.

Крім того, в установі пропонують широкий комплекс послуг - тут допомагають виліковувати не тільки наркозалежних, але й алкоголіків, а також ігроманів.

Основні етапи терапії

Лікування наркоманії у спеціалізованій клініці - це комплекс процедур, які проводяться поетапно:

 1. Підготовка - триває від 3-х тижнів до 1,5 місяців.
 2. Безпосередня реабілітація - включає кілька етапів: адаптацію, інтеграцію та період стабілізації. Середня тривалість періоду - 6 місяців.
 3. Ресоціалізація - заключний етап, який займає від 3-х до 6 місяців.

Після завершення усього терапевтичного курсу у випускника є можливість повернутися до нормального життя. При цьому важливо, щоб він був упевнений у власних силах, відчував захист і підтримку, особливо на первинному етапі.

Лікування наркоманії в Тернополі

Програми, крім медикаментозної терапії

У боротьбі з наркоманією застосовуються не тільки медикаменти, але й інші додаткові методики:

 • арт-, працетерапія;
 • надання духовної підтримки пацієнтам та їхнім родичам;
 • терапія співзалежних.

Кожному реабілітантами підбирається індивідуальна схема терапії. Але основним методом лікування залишається психологічна підтримка. Робота фахівців спрямована не тільки на позбавлення фізіологічної потреби в наркотиках, але й очищення свідомості хворого. Лікарями проводяться групові зустрічі та ефективні сеанси психотерапії.

Медікон - центр, гідний довіри

Дане реабілітаційний заклад має всі необхідні ресурси для надання кваліфікованих медичних послуг:

 1. Використовуються перевірені часом методики і впроваджуються інноваційні розробки.
 2. Застосовуються якісні медикаментозні препарати й новітнє обладнання.
 3. Поважаються бажання реабілітанта і його рідних.
 4. Результативність підвищується завдяки ізоляції наркозалежного, так він виявляється далеко від спокус і «привидів минулого».
 5. Лікування проводиться анонімно, а значить, інформація про перебування пацієнта в клініці не розголошується і залишається закритою для сторонніх.
 6. Приділяється достатня увага рідним наркомана. З ними працюють психологи, які допомагають вибудовувати відносини з залежним і формувати грамотну поведінку. Також фахівці підказують, як правильно себе вести після реабілітації. Це значно знижує ризики зривів.

І найголовніше - фахівці центру «Медікон» пишаються позитивною статистикою, оскільки багатьом пацієнтам вдалося назавжди вилікуватися від згубної тяги. В установі хворих підтримують на всіх етапах - починаючи з детоксикаційних процедур і до повернення людини до нормального, здорового життя.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (63 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!