Філії в Тернопільській області

Наркотики відомі людству з давніх часів. У кам'яному столітті їх використовували для проведення ритуалів, пізніше - з метою лікування. Сьогодні ж проблема наркоманії звучить гостро для усього людства, погрожуючи знищенням генофонду і вимиранням деяких націй. У лікуванні наркоманії потребують мільйони людей по всьому світу, і тільки деякі з них це усвідомлюють і готові протистояти станом заціпеніння (narko) і одержимості (mania).

Незворотні наслідки…

Наркотики залучають тим, що можуть подарувати людині стан легкості і ейфорії. Завдяки їм можна розслабитися, забути про реальні проблеми і зануритися у фантастичний світ задоволення, де все легко і просто. Але за все «задоволення» потрібно платити. Хтось розплачується своїм здоров'ям, кар'єрою, сім'єю. Ну а хтось віддає натомість власне життя.

Найбільш уразливі до формування залежності молоді люди, адже їхня психіка ще не сформована, вони постійно перебувають у пошуках чогось незвіданого, нерідко бувають відомими. Більшість з них не доживає до 35 років. У цьому випадку тільки професійне лікування наркоманії може допомогти вибратися із заплутаних наркосеть. При активному вживанні наркотиків людина може прожити максимум 10 років.

Фахівці, які займаються лікуванням наркоманії в Тернополі, попереджають, що крім значних порушень роботи внутрішніх органів, букета інфекційних і венеричних захворювань, наркоманія викликає незворотні зміни психіки, душевного і соціального вигляду людини.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Правильний вибір. Наркологічний центр «Медікон»: лікування наркоманії в Тернополі

Людина, яка перебуває в стані наркозалежності, часто не усвідомлює необхідності свого лікування, що змушує його родичів в паніці звертатися до різноманітних чудо-лікарів, знахарів і проповідникам.

Насправді сформувати мотивацію у наркозалежного в процесі лікування можливо. Цим вже не перший рік займаються лікарі-наркологи, практикуючі психологи та психотерапевти, які проводять у Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» лікування наркоманії в Тернополі.

У своїй роботі вони використовують американську методику «12 кроків», мета якої не тільки провести глибоке очищення організму від токсичних психотропних речовин, а й кардинально перебудувати мислення, свідомість, модель поведінки і спілкування людини. Для цього в рамках 6-місячного курсу реабілітації в «Медіконі» проводять численні тренінги з елементами гештальт-терапії, релаксаційних технік, практикують роботу в сімейних групах і спецгрупи співзалежних. Велику ефективність демонструють апробована трудотерапія і поетапна соціальна підтримка пацієнтів.

Лікування наркоманії (Тернопіль) в центрі «Медікон» характеризується:

  • етапністю (від процесу детоксикації - до повноцінного повернення в соціум);
  • комплексно-індивідуальним підходом;
  • використанням новітніх технік;
  • анонімністю і закритістю перебування в спеціалізованих стаціонарах;
  • компетентністю і активною співучастю медперсоналу;
  • доведеною ефективністю проведеного лікування наркоманії.

Подаруйте собі шанс на здорове і повноцінне життя з наркологічним центром «Медікон»!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії в Тернополі

Ціни лікування наркоманії в Тернополі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (63 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!