Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Тернополі

Ефективне, комплексне лікування наркоманії в Тернопільській області пропонує пройти місцеве відділення реабілітаційного центру «Медікон». Кожному пацієнту гарантується анонімність, професійна допомога та виключно індивідуальний підхід.

Як виникає наркотична залежність?

Практично у кожної людини знайомство з наркотиками починається з цікавості, бажання випробувати нові відчуття. Ніхто не замислюється про наслідки та впевнений, що вже йому-то наркотична залежність точно не загрожує. Однак хвороба прогресує швидко. Іноді буває досить 2-3 доз наркотику, щоб у людини сформувалася хімічна залежність від штучних допінгів.

На ймовірність стати наркоманом впливає характер людини, його оточення, обстановка в сім’ї й ще безліч факторів. У більшості випадків основними причинами розвитку наркотичної залежності стають емоційні розлади, бажання влитися в певну компанію, урізноманітнити своє життя.

Причому це характерно як для молоді, так і старшого покоління. Дорослі люди, вживаючи наркотики, можуть висловлювати таким чином протест проти соціуму. Іноді хімічні допінги приймаються з метою усунення фізичного болю і душевних розладів.

Незалежно від причини розвитку, наркоманія вимагає обов’язкового професійного лікування. Причому, чим раніше звернутися до фахівця, тим вищі шанси досягти повного одужання та уникнути численних ускладнень.

До чого призводить наркотична залежність?

Вживання наркотиків руйнує всі сфери життя людини. Поступово наркоман втрачає близьких людей, друзів, роботу. Необхідність знайти кошти для придбання нової дози часто штовхає на скоєння кримінальних вчинків.

Характер людини змінюється до невпізнання. Люди, які беруть наркотики, стають запальними, замкнутими, злими, брехливими, виверткими та агресивними. При цьому страждає і сам хворий, відчуваючи часом почуття провини, переживаючи важкі депресивні стани, аж до суїцидальних думок.

Наркотичні речовини руйнують практично всі внутрішні органи і системи, що загрожує розвитком небезпечних ускладнень:

 • пневмонії;
 • ВІЛ-інфекції;
 • серцевої недостатності;
 • безпліддя;
 • захворювань психічного характеру;
 • сифілісу;
 • виразкових уражень шлунково-кишкового тракту;
 • гормональні збої;
 • ураження головного мозку;
 • розладів у стані та функціонуванні центральної нервової системи.

Багато наркозалежних пацієнтів вмирають від передозування. Адже з кожним разом для досягнення ефекту людині потрібно все більша й більша кількість наркотику. Результатом стає передозування і загибель хворого.

Лікування наркоманії в Тернополі

Коли звертатися за допомогою?

Починати лікування наркоманії необхідно якомога раніше. Звертатися за допомогою до фахівців варто, помітивши у близької людини такі ознаки:

 • різкі перепади настрою;
 • постійні грошові труднощі;
 • зміна кола спілкування;
 • безпричинна дратівливість і спалахи агресії.

Тривожним «дзвіночком» може стати зникнення з дому цінних речей або грошей. Що стосується зовнішніх ознак, то вони проявляються не відразу. У більшості випадків наркомани різко худнуть, бліднуть, виглядають пригніченими та загальмованими. Люди, які вводять наркотики ін’єкційно, навіть в жарку погоду носять одяг з довгими рукавами, щоб приховати сліди від уколів.

Стадії лікування наркоманії

Реабілітаційний курс при наркотичної залежності підрозділяється на 3 основних етапи: підготовку, реабілітацію та ресоціалізацію. Програма реабілітації включає в себе наступні кроки:

 1. Діагностика – виявлення стажу наркотичної залежності, виду вживаних речовин, ступеня ураження психіки й внутрішніх органів, можливої ​​наявності супутніх захворювань.
 2. Детоксикація – очищення організму від залишків штучних допінгів, токсичних речовин. Програма Детокс усуває хімічну залежність від наркотиків, усуває хворобливі симптоми, характерні для наркотичної ломки.
 3. Психологічна реабілітація – індивідуальна робота з психологом, заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків» у комплексі з іншими психотерапевтичними методиками. Мета психологічної реабілітації – сформувати у пацієнта здорові мотивації, знайти та усунути причини захворювання, купірувати психологічну тягу до вживання наркотичних речовин.
 4. Ресоціалізація – підготовка людини до повернення в соціум, корекція поведінкової моделі, відновлення втрачених навичок, особистісних якостей та міжособистісних зв’язків.

Після завершення реабілітаційного курсу випускникам надається терапевтичний супровід, що включає в себе психологічну та соціальну допомогу (отримання освіти, зміна професії, працевлаштування).

Лікування наркоманії в Тернополі

Чому варто вибрати центр «Медікон»?

Реабілітаційний центр «Медікон» у Тернопільській області має наступні переваги:

 1. Команда досвідчених, висококваліфікованих фахівців.
 2. Застосування найбільш ефективних, інноваційних методів лікування наркотичної залежності.
 3. Надання пацієнтам медичної, психологічної та соціальної допомоги.
 4. Можливість виклику нарколога додому.
 5. Примусове лікування наркотичної залежності за допомогою методу інтервенції.
 6. Надання психологічної допомоги ближньому оточенню реабілітантів.
 7. Лікування в умовах госпіталізації, що дозволяє ізолювати пацієнта від згубно впливає на нього оточення, спокус зовнішнього світу.
 8. Терапія супутніх захворювань, що виникли на тлі наркотичної залежності.

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі «Медікон» – реальний шанс не тільки перемогти патологічну залежність, а й значно поліпшити якість свого життя.

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Тернополі

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі
Розрахувати вартість Приховати