Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Закарпатській області

Наркологічна клініка «Медікон» у Закарпатській області готовий надати комплексну допомогу, спрямовану на лікування наркоманіїтаі алкоголізму. Ця установа успішно працює на протязі вже 15 з гаком років, допомагаючи колишнім залежним перемогти хворобу та повернутися до повноцінного, щасливого, тверезого життя.

Первинна консультація та діагностика

Лікування наркоманії починається з первинної консультації, оцінки фізичного та психологічного стану пацієнта. Важливе значення мають такі показники, як ступінь залежності та рівень мотивацій людини. Оцінюється також стан здоров’я, наявність можливих ускладнень, супутніх захворювань. Дана інформація в подальшому використовується для розробки індивідуального терапевтичного курсу.

Програма Детокс

Детоксикація дозволяє не тільки очистити кров від залишків наркотику і токсинів, зняти прояви гострої абстиненції, відомої під назвою наркотичної ломки, а й позбутися від:

 • розладів ниркових функцій;
 • порушення сну;
 • загального отруєння, інтоксикації організму;
 • порушення ниркових функцій.

Процедура проводиться медикаментозно під наглядом психіатра, лікаря-нарколога. Програма Детокс стабілізує фізичний і психоемоційний стан хворого, зменшує прояви хімічної залежності від штучних допінгів.

Психологічна реабілітація та соціальна адаптація

Детоксикація – це тільки перший крок на шляху до одужання. Без психологічної корекції результати такого лікування будуть не довгостроковими і закінчаться черговим рецидивом. Для відновлення психоемоційного стану людини потрібно більше часу, в порівнянні з фізичним.

Тяга до вживання наркотику зберігається на підсвідомому рівні та для її подолання потрібно серйозна робота, допомога психологів, адиктологія, психіатрів та реабілітологів. Будь-яка патологічна залежність має свої психологічні причини. Іноді вони лежать на поверхні, а іноді – глибоко приховані. Завдання лікарів полягає в тому, щоб виявити ці провокуючі фактори та знайти ефективні способи їх усунення.

Допомога буде потрібно і в стабілізації психоемоційного стану пацієнтів. Зовсім люди схильні до частих перепадів настрою, панічним атакам, нападів неконтрольованої агресії. Особливо гостро проявляється це в період відмови від наркотику. В ході лікування можливі нервові зриви, важкі депресивні стани, що вимагають професійної допомоги.

Соціальна адаптація спрямована на те, щоб відновити втрачені за час хвороби особистісні якості пацієнта, скорегувати його поведінкову модель, дати навички роботи в колективі, взаємодії у соціумі. Реабілітантами надається базове соціальне, сімейне освіту. В результаті людина стає більш відповідальним, витриманим, дисциплінованим, стійким до впливу зовнішніх факторів.

Лікування наркоманії у Закарпатській області

Стабілізація

Після завершення основного реабілітаційного курсу випускникам надається терапевтичний супровід і програма постреабілітаціі. Справа в тому, що після закінчення лікування і повернення до звичного життя людині деякий час буде важко дотримуватися тверезість.

Спокуси зовнішнього світу, вплив навколишнього середовища, відсутність контролю, як в стаціонарі, можуть стати причиною нового рецидиву. Імовірність зриву підвищує також не цілком стійка психіка, наявність ряду проблем, що накопичилися за час хвороби і лікування.

На даному етапі людині дуже важливо відчувати підтримку. Пацієнтам центру надається можливість відвідування:

 • семінарів;
 • тренінгів;
 • занять в групах взаємодопомоги;
 • терапевтичних таборів;
 • культурних і розважальних заходів.

У будь-який момент випускники та їхні близькі можуть звернутися за допомогою до психолога, отримати індивідуальну консультацію. Приділяється увага та відновленню відносин реабілітанта з родичами за допомогою сеансів сімейної психотерапії, програм лікування співзалежності. Терапевтичне супровід дає можливість закріпити результати лікування і звести ризики можливого рецидиву до мінімальних.

Що штовхає людей у наркотичний полон?

У більшості випадків наркоманами стають фізично слабкі люди з м’яким характером. Значення має і погана спадковість, психологічна схильність. Найчастіше розвиток наркотичної залежності провокують соціальні чинники.

Молоді люди і підлітки починають вживати наркотики, керуючись цікавістю, бажанням стати своїми в якійсь компанії, поліпшити настрій і отримати задоволення. Іноді молодь вдається до наркотиків, проявляючи таким чином свій протест соціуму, порушуючи норми поведінки.

У дорослих людей спровокувати наркоманію можуть:

 • підвищена тривожність;
 • психоемоційна нестійкість;
 • бажання поліпшити потенцію і підвищити сексуальний потяг;
 • спроби полегшити фізичний біль;
 • бажання зайняти певне місце в специфічної соціальної групи;
 • наявність важких захворювань, усунути симптоми яких допомагають лише наркотичні речовини;
 • спроби кинути виклик громадським нормам.

Таким чином, більшість дорослих людей, на відміну від підростаючого покоління, вдаються до наркотиків не з цікавості, а керуючись бажанням впоратися з реальними життєвими проблемами.

Як перемогти наркоманію?

Ефективне лікування наркоманії в Закарпатті передбачає аналіз суспільних настроїв, відстеження тенденцій, що провокують розвиток патологічної залежності. На жаль, сучасна мода на наркотики є досить привабливою для молоді.

У середовищі людей, що вживають штучні допінги, формуються свої особливі соціально-культурні норми, традиції. Молодь і підлітки просто не помічають того моменту, коли їх організм вже не може обходитися без чергової дози наркотику.

Методи психологічної реабілітації та соціальної адаптації, робота зі свідомістю, підсвідомістю, мотиваціями пацієнта допомагають вирішити проблему. Для підвищення шансів на повне одужання лікування наркотичної залежності рекомендується починати на ранніх стадіях розвитку патологічного процесу.

Руйнування здоров’я і психіки при наркоманії

Процес руйнування фізичного і психологічного здоров’я наркомана відбувається вкрай швидко. Невеликої кількості часу досить для початку необоротних процесів в організмі і зміни особистості людини. На початкових етапах близьке оточення може помітити різкі перепади настрою, безпричинну тривожність і дратівливість, замкнутість, головні болі, підвищену стомлюваність.

Поступово уражається центральна нервова система людини, відбуваються зміни в діяльності головного мозку. В результаті хворий перестає контролювати дозу вживаних наркотиків і гине від передозування. Важливо починати лікування вчасно, не чекаючи незворотних змін і приєднання несприятливих наслідків.

Лікування наркоманії у Закарпатській області

Лікування алкоголізму в Закарпатті

Найбільшою проблемою в лікуванні алкоголізму є неприйняття самого факту наявності залежності. Досвідчені фахівці допомагають пацієнтам вийти з стадії заперечення і усвідомити необхідність реабілітації. Подальший терапевтичний курс включає в себе медичну допомогу (зняття похмільного синдрому, виведення з запою), психологічну реабілітацію і ресоціалізацію.

Про переваги центру

Наркологічна клініка «Медікон» в Закарпатті характеризується наявністю наступних переваг:

 1. Ізоляція пацієнта від звичного оточення і негативного впливу зовнішнього середовища.
 2. Комфортні умови госпіталізації.
 3. Гарантія анонімності і відсутність постановки на облік.
 4. Комплексний підхід до вирішення проблеми нарко- та алкозалежності (поєднання медикаментозного та психотерапевтичного лікування).
 5. Сучасне обладнання.
 6. Команда досвідчених фахівців.
 7. Робота з ближнім оточенням, лікування співзалежності, надання безкоштовних консультацій.

Професійне лікування допоможе позбутися від патологічної залежності назавжди і почати життя з чистого аркуша, поліпшивши її якість у всіх сферах.

 

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Ужгороді

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі