Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії в Вінниці

В останні роки лікування ігрової залежності у Вінниці набуло масштабів стихійного лиха. Вчені та громадські діячі б’ють на сполох, говорячи про ті руйнівні наслідки, які загрожують всій нації. Сотні сімей страждають від того, що син або батько виносить останні цінні речі з дому в надії нарешті відігратися. А багато молодих людей, «застрягли» в своєму затишному маленькому світі, проводять за комп’ютером навіть не годинни, а цілу добу, забуваючи при цьому про навчання, роботу, простих життєвих радощів і елементарних потребах в їжі. Що ж керує всіма цими людьми, що гордо іменуються геймерами? Бажання заробити? Самоствердитися? Або сховатися від повсякденних проблем?

ОЗНАКИ ІГРОМАНІЇ

Лікування ігроманії в Вінниці Людина, що звик до азартних ігор, відчуває сильні емоції і небувалий сплеск адреналіну. Стан, що вимагає лікування ігроманії, за оцінками експертів, настає стрімко, для цього достатньо двох-трьох тижнів. Черговий виграш сприймається як знак згори, змушуючи щораз збільшувати ставки, витрачати силу-силенну грошей і часу. А ось програш викликає почуття досади і бажання за всяку ціну відігратися. Саме в цьому і криється підступність ігроманії: люди не відчувають межі, вони не можуть програвати і вчасно зупинятися.

Психологи, що займаються лікуванням ігрової залежності в Вінниці, розробили перелік симптомів, що свідчать про наявність даного захворювання. Серед них можна виділити:

  • необґрунтовану тривожність і дратівливість;
  • відсутність інтересу до всього що відбувається;
  • надмірну нервову збудливість;
  • часту втрату самовладання;
  • стан «ломки» поза грою.

Запідозрити його можна і самому, але найчастіше це відбувається дуже рідко, а випадки самостійного звернення за допомогою в лікуванні ігроманії в Вінниці поодинокі. Однак, якщо ви постійно думаєте про майбутню ігрової тактики, відчуваєте сильне збудження в процесі гри і впадаєте в гнів, якщо вона припиняється, це серйозний привід задуматися про те, щоб не поповнити армію українських маніакальних геймерів.

ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ У ВІННИЦІ НА БАЗІ ЦЕНТРУ «МЕДІКОН»

З усіма видами залежності вже не перший рік успішно працює Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон». Реабілітація ігроманів передбачає:

  • піврічне анонімне перебування в стаціонарі закритого типу;
  • роботу з психологами і психотерапевтами з метою розвинути саморегуляцію і навчитися контролювати бажання грати;
  • активну участь в групах співзалежних де можна проаналізувати проблему з боку і заручитися підтримкою;
  • співпраця родичів реабілітанта з сімейними психологами для того, щоб навчити правильно моделювати свою поведінку в контексті даного патологічного стану їх близької людини.

Нерідко ігроманія супроводжується іншими видами залежності (алкоголізм чи наркоманію) або розладами нейрохимического, патопсихологического або біологічного характеру, тому для результативного лікування ігроманії в Вінниці наші фахівці скрупульозно вивчають історію хвороби кожного пацієнта, щоб виключити її прогресування і зробити перебування реабілітанта тут дійсно результативним.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі