Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Вінниці

Часті стреси, численні проблеми, спокуси великого міста – всі ці фактори провокують розвиток наркотичної залежності. Особливо схильні до цього захворювання підлітки та молодь. Наркотики викликають сильне звикання, тому впоратися з проблемою самостійно неможливо. Ефективне та анонімне лікування наркоманії у Вінниці пропонує пройти місцеву філію реабілітаційного центру «Медікон».

Що призводить до розвитку наркотичної залежності?

Всупереч поширеній думці, потрапити в наркотичний полон може будь-яка людина незалежно від віку, матеріального становища та соціального статусу. Найбільшою мірою патологічної залежності схильні ранимі, образливі, нездатні висловлювати свої почуття та емоції люди. До числа провокуючих чинників також відносять часті стреси, психоемоційну нестабільність, підвищену тривожність і схильність до безпричинним переживань.

Наркоманія відноситься до категорії психосоматичних захворювань, і далеко не завжди причини розвитку патології лежать на поверхні. Підштовхнути людину до вживання штучних допінгів можуть старі, забувши на свідомому рівні образи, дитячі психотравми, проблеми в родині та відносинах з коханими людьми. Природно, свою роль відіграє і оточення людини, його звичне коло спілкування, спосіб життя.

Саме тому лікування наркотичної залежності виключно медикаментозними методами малоефективне й дає лише короткострокові результати. Позбутися від захворювання можна тільки в тому випадку, якщо повністю усунути його причини, а для цього потрібні грамотна психологічна реабілітація, індивідуальна робота з психологами та психотерапевтами.

Лікування наркоманії в Вінниці

Ефективне лікування наркоманії

Ефективне лікування наркотичної залежності обов’язково повинно носити комплексний характер. Спочатку пацієнт потребує медичної допомоги. Для поліпшення фізичного стану хворого та усунення симптомів наркотичної ломки проводиться детоксикація.

Очищаючі крапельниці, спеціально підібрані препарати виводять з організму залишки наркотичних речовин, токсини, що дозволяє поліпшити самопочуття людини та навіть тимчасово усунути фізичну тягу до вживання наркотиків. Наступний й найважливіший крок до одужання – це психологічна реабілітація. В основі лежить відома програма «12 кроків», доповнена рядом інших ефективних психотерапевтичних методик.

Але перед початком лікування важливо попрацювати з мотиваціями пацієнта. Якщо людина заперечує наявність проблеми та відмовляється від допомоги, будь-які терапевтичні методи не дадуть належного ефекту. Оскільки більшість наркозалежних знаходяться у стадії заперечення, то спочатку з ними працюють, застосовуючи метод інтервенції – проведення мотиваційних бесід. Необхідно, щоб людина сама визнав наявність залежності та необхідність лікування.

Велика увага приділяється й роботі з близькими людьми реабілітанта. Спеціально розроблені програми допомагають усунути прояви співзалежності, відновити теплі, довірчі відносини, наповнені любов’ю і взаєморозумінням.

Лікування наркоманії в Вінниці

Лікування наркотичної залежності за програмою «12 кроків»

Заняття у групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків» дають людині можливість поділитися досвідом, отримати таку важливу підтримку, знайти нових друзів-однодумців, запевнитися у правильних мотиваціях. Займаючись за цією системою, пацієнт проходить повний шлях одужання – від визнання факту наявності залежності та закінчуючи застосуванням отриманого досвіду для надання допомоги іншим людям, які зіштовхнулися з проблемою наркотичної залежності.

Програма «12 кроків» не тільки усуває тягу до наркотиків, але і сприяє особистісному, духовному зростанню людини, формуванню нової системи життєвих цінностей. Для того, щоб більше дізнатися про методи лікування наркоманії у Вінниці, отримати індивідуальну консультацію, просто зателефонуйте в місцеву філію реабілітаційного центру «Медікон». 

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” в Вінниці

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі