Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії в Запоріжжі

«Всякий гріх – це смерть душі»
Св. Григорій Богослов, слово 13

Щоб стати наркоманів досить одного неправильного кроку, за яким – безпросвітна тьма. Набагато важче подолати в собі цю залежність. За останні 4 роки кількість школярів і студентів, які потребують лікування наркоманії, зросла в 6-8 разів. Близько 80% українських наркоманів – молоді люди до 30 років, які не бажають працювати, розвиватися і створювати сім’ю. Ситуація, що склалася загрожує деградацією суспільства і вимиранням національного генофонду.

Наркоситуация в Запорізькій області

Запорізький регіон займає лідируючі позиції по поширенню наркоманії. За оцінками експертів, в 2014 році на 100 тис. Населення в області припадало 365 наркозалежних. Запорізькі наркомани активно стежать за останніми тенденціями: у місті активно популяризується новий синтетичний наркотик «Сіль», який сильніше і дешевше героїну. При цьому зменшується кількість профілактичних заходів і скорочується посада нарколога для підлітків.

Лікування наркоманії в Запоріжжі

На цьому тлі деякі горе-ділки, щоб нажитися на людському горі, засновують приватні кабінети, наркологічні клініки. Звернувся людина не тільки даремно витрачає свої гроші на псевдолікуванні, але і втрачає дорогоцінний час. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з проблемою лікування наркоманії в Запоріжжі, довіряйте тільки професіоналам, що мають в цій сфері значний досвід роботи.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно проводить лікування наркоманії більше10 років. За цей час він випустив близько 1200 реабілітантів, ефективність його лікувальних програм доведена, а філії представлені в 14 обласних центрах.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Лікування залежності в наркологічному центрі «Медікон»

Лікування наркоманії в Запоріжжі на базі центру «Медікон» здійснюється командою професіоналів, до якої входять компетентні психологи, наркологи, психотерапевти, спеціалісти з хімічних залежностей та соціальні працівники. Вони практикують комплексне, індивідуальне лікування з застосуванням медикаментів та методики психосоціального супроводу. Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

  1. Очищення організму детоксикацією.
  2. Формування мотивації до здорового життя, розуміння і подальше неприйняття свого адиктивної поведінки, побудова нової поведінкової моделі.
  3. Колективна робота з психологами в батьківських групах і групах співзалежних над відтворенням міжособистісних і сімейних відносин.
  4. Ресоціалізація – допомога в психологічно комфортному повернення людини в суспільство.

У центрі створена тепла, довірча атмосфера взаєморозуміння, тому деякі реабілітанти видужавши, допомагають центру як волонтери. При відсутності мотивації у залежного існує форма примусових заходів медичного характеру, можливість якого вже закріплена на законодавчому рівні.

Лікування наркоманії (Запоріжжя) в центрі «Медікон» пройде гарантовано анонімно, комплексно і якісно, ​​адже співробітники і пацієнти націлені на результат. Тут ви знайдете віру в себе і своє світле майбутнє!

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центра “Медікон” у Запоріжжі 

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі